Kalender 2015

Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2015

Kuupäev Võistluse nimetus Koht Riik
24.01   Alfa 2015 / EMT sari, III etapp Tallinn EST
01.02 ? Sõudjate Talvepäevad (toimumine sõltub ilmast) Viljandi EST
28.02   Eesti MV sisesõudmises / EMT sari, IV etapp / Üliõp. MV Väike-Maarja EST
04.06   LIIDUPÄEV (aeg ja koht täpsustamisel) Tallinn EST
11.04 12.04 Croatian Open Zagreb CRO
25.04 26.04 Emajõe karikavõistlused Tartu EST
01.05 02.05 Koondiste katsevõistlused Pärnu EST
03.05   Ülikoolide matš Tartu EST
08.05 10.05 MK I etapp Bled SLO
16.05   Eesti Karikavõistlused Pärnu EST
17.05   Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu EST
22.05 24.05 Euroopa noorte meistrivõistlused Racice CZE
29.05 31.05 Euroopa meistrivõistlused Poznan POL
05.06 07.06 Suur Moskva regatt Moskva RUS
13.06   Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn EST
14.06   Harku järve regatt Tallinn EST
19.06 ? Muinastule regatt Pärnu EST
19.06 21.06 MK II etapp Varese ITA
26.06 28.06 Merevaigust Aer Trakai LTU
04.07   Viljandi Paadimees Viljandi EST
03.07 05.07 Suveuniversiaad, sõudmine Gwangju KOR
10.07 12.07 MK III etapp Luzern SUI
17.07 18.07 Balti lahtised meistrivõistlused Jurmala LAT
23.07 26.07 U23 Maailmameistrivõistlused Plovdiv BUL
01.08 02.08 Eesti meistrivõistlused ja veteranide MV Pärnu EST
05.08 09.08 Noorte maailmameistrivõistlused Rio de Jan. BRA
08.08 09.08 Pärnu MV sõudmises Pärnu EST
15.08 16.08 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu EST
22.08 23.08 Eesti noorte ja  U23 meistrivõistlused Pärnu EST
30.08 06.09 Maailmameistrivõistlused Aiguebelette FRA
05.09   Kaheksapaatide kahesillaregatt Pärnu EST
06.09   Jüri Jansoni kahesilla jooks Pärnu EST
09.09 12.09 Euroopa ülikoolide meistrivõistlused Hannover GER
10.09 13.09 World Masters Regatta Hazewinkel BEL
12.09   Emajõe maraton Tartu EST
19.09   Sõudeliidu Kärajad  / Edasi lükatud
26.09 27.09 Baltic Cup (U18) Jönköping SWE
03.10 04.10 Väikeste paatide regatt Tartu EST
10.10   Kaheksapaatide sügisregatt Tartu EST
17.10   Sõudeliidu Kärajad (NB! uus kpv) Paide EST
24.10   Sisesõude maraton Türi EST
31.10   Armada Cup Bern SUI
07.11   Märt Lelle jooksukross Pärnu EST
28.11   EMV C2 6000m – EMT sarja I etapp (NB! uus kpv) Viljandi EST
05.12   Tänuõhtu ? EST
19.12   Pärnumaa lahtised MV sisesõudmises –
EMT sarja II etapp (NB! uus kpv)
Pärnu EST