Tulemused

2017

Kpv Üritus Toimumikoht
21.10.2017 61. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
15.10.2017 Väikeste paatide regatt Tartu
08.10.2017 Baltic Cup Brest
01.10.2017 MM, PDF, M4x, M2x Sarasota
16.09.2017 Emajõe maraton Emajõgi
14.09.2017 Tartu meistrivõistlused Tartu
03.09.2017 U23EM Kruszwica
20.08.2017  Eesti MV  Pärnu
20.08.2017  Eesti veteranide MV  Pärnu
19.08.2017 Baltic Cup’i koondise katsevõistlus JM1x Pärnu
13.08.2017 Eesti U23 MV Pärnu
13.08.2017 Eesti noorte MV Pärnu
06.08.2017 Pärnumaa MV Pärnu
06.08.2017 Noorte (U19) MM, PDF, JM4x, JW1x, JW2x Trakai
30.07.2017 ESS Kalev MV, Tulemused, Veteranide koef-d Pärnu
23.07.2017 U23MM, PDF, BM2x Plovdiv
14.07.2017 Balti lahtised MV, 2000m, 500m, Punktid Trakai
09.07.2017 MK III etapp PDF Luzern
09.07.2017 Baltic Sea Youth Games Brest
01.07.2017 Viljandi paadimees Viljandi
25.06.2017 Merevaigust Aer: | 23.06 | 24.06 | 25.06| Trakai
04.06.2017 Suur Moskva regatt (vene k)
BLM1x, BM2x, BM4x
BLW1x, BLW2x, BW1x, BW2x, BW2-, BW4x
Moskva
04.06.2017 Harku järve regatt Tallinn
03.06.2017 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
28.05.2017 Euroopa meistrivõistlused Racice
21.05.2015 Euroopa noorte (U19) meistrivõistlused Krefeld
14.05.2017 Erich Wilhelm Seileri memoriaal Pärnu
13.05.2017 Eesti karikavõistlused Pärnu
07.05.2017 MK I etapp, PDF Belgrad
30.04.2017 U19-U23 koondiste katsevõistlused Pärnu
23.04.2017 Emajõe karikavõistlused Tartu
09.04.2017 Croatia Open: Eelsõidud, Finaalid Zagreb
08.04.2017 Croatia Open: Eelsõidud, Finaalid Zagreb
23.03.2017 Kontrollstardid – 3700m Skradin
04.03.2017 2016-2017 Telia SSS PUNKTITABEL  
04.03.2017 Eesti MV sisesõudmises, Telia SSS IV etapp Narva
27.01.2017 Alfa 2017 – Telia SSS III etapp, PUNKTID Tallinn

2016

Kpv Üritus Toimumikoht
26.11.2016 Pärnumaa ja SS Kalev lahtised MV
Telia sisesõudesarja II etapp, PUNKTITABEL
Pärnu
26.11.2016 Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil
Telia sisesõudesarja I etapp
Viljandi
15.10.2016 60. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
09.10.2016 Väikeste paatide regatt Tartu
02.10.2016 Baltic Cup (U18) Hamburg (GER)
11.09.2016 World Masters Regatta, Ip, IIp, IIIp, IVp Copenhagen
30.08.2016 Tartu meistrivõistlused Tartu
28.08.2016 U19MM, Rotterdam (NED)
26.08.2016 U23MM, Rotterdam (NED)
20.08.2016 Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu
13.08.2016 Olümpiamängud – Rio 2016 , M4x Rio (BRA)
07.08.2016 Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
31.07.2016 ESS Kalev lahtised MV Pärnu
24.07.2016 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
14.07.2016 European Universities Games Zagreb (CRO)
10.07.2016 European Juniors Championship (U19 EM) Trakai (LTU)
02.07.2016 Viljandi paadimees Viljandi
26.06.2016 Merevaigust Aer, R 24.06, L 25.06, P 27.06 Trakai (LTU)
19.06.2016 MK III etapp, PDF Poznan (POL)
12.06.2016 U19 ja U23 koondiste katsevõistlused Pärnu
05.06.2016 Harku sõuderegatt Tallinn
04.06.2016 Eesti meistrivõistlused sprindis (2016_Eesti_MV_sprint_tulemused.pdf) Tallinn
22.05.2016 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
21.05.2016 Eesti Karikavõistlused Pärnu
08.05.2016 Euroopa meistrivõistlused Brandenburg (GER)
01.05.2016 Emajõe karikavõistlused Tartu
17.04.2016 MK I etapp, PDF Varese, (ITA)
10.04.2016 Croatia Open Zagreb, CRO
05.03.2016 Telia siseõudesari, PUNKTID  
05.03.2016 Eesti MV sisesõudmises Väike-Maarja
30.01.2016 Alfa 2016,
Telia sisesõudesarja III etapp, PUNKTID
Punktitabel: 2 paremat tulemust 3st
Tallinn

2015

Kpv Üritus Toimumikoht
19.12.2015 Pärnumaa LMV sisesõudmises,
Telia sisesõudesarja II etapp, PUNKTID
Pärnu
28.11.2015 Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil
Telia sisesõudesarja I etapp
Viljandi
31.10.2015 BKW Armada Cup Bern (SUI)
24.10.2015 IV Maismaa sõudemaraton Türi
10.10.2015 59. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
04.10.2015 Väikeste paatide regatt Tartu
27.09.2015 2015 Baltic Cup; Results, Riikide arvestus Jonköping (SWE)
19.09.2015 XXXIII Emajõe Maraton Tartu
13.09.2015 World Rowing Masters Regatta:1pv,2pv,3pv,4pv Hazewinkel (BEL)
23.08.2015 Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
16.08.2015 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused Pärnu
08.08.2015 Noorte (U19) MM: JM2x Rio de Janeiro
02.08.2015 Eesti lahtised meistrivõistlused; Medaliarvestus Pärnu
02.08.2015 Eesti lahtised meistrivõistlused veteranidele Pärnu
01.08.2015 Eesti lahtised meistrivõistlused parasõudmises Pärnu
18.07.2015 Baltic Open Championship:
Tulemused, Veteranid, Punktid
Jurmala (LAT)
07.07.2015 Universiaad: I päev, II päev, III päev Gwangju (KOR)
04.07.2015 Viljandi paadimees Viljandi
28.06.2015 Merevaigust Aer: F-27.06; F-28.06; Veteranid Trakai (LTU)
14.06.2015 Harku järve regatt Tallinn
13.06.2015 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
31.05.2015 Euroopa meistrivõistlused: PDF Poznan (POL)
27.05.2015 Euroopa noorte meistrivõistlused: PDF Racice (CZE)
17.05.2015 Erich Wilhelm seileri mälestusvõistlused Pärnu
16.05.2015 Eesti karikavõistlused (2015_Eesti_KV_Protokoll_Tulemused.pdf) Pärnu
10.05.2015 MK I etapp: PDF Bled (SLO)
08.05.2015 Bled International Regatta: PDF Bled (SLO)
02.05.2015 Eesti koondiste katsevõistlused Pärnu
26.04.2015 Emajõe karikavõistlused Tartu
12.04.2015 Croatia Open: PDF Zagreb (CRO)
01.03.2015 C.R.A.S.H-B; Wopen, MM60-64 Boston (USA)
28.02.2015 2014-2015 EMT sisesõudesarja kokkuvõte  
28.02.2015 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises 2000m Väike-Maarja
24.01.2015 EMT Sisesõudesarja arvestus peale III etappi  
24.01.2015 EMT Sisesõudesarja III etapp, ALFA 2015 Tallinn

2014

Kpv Üritus Toimumikoht
13.12.2014 EMT Sarja arvestus peale II etappi  
13.12.2014 EMT Sisesõudesarja II etapp, Pärnumaa ja SS Kalev MV Pärnu
22.11.2014 EMT Sisesõudesarja I etapp, Eesti MV (6000m) Viljandi
25.10.2014 BKW Armada Cup:
Koondprotokoll; Absoluutarvestus;Mehed; Naised
Bern (SUI)
11.10.2014 58. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.10.2014 Väikeste paatide regatt Tartu
31.08.2014 Maailmamesitrivõistlused: PDF Amsterdam (NED)
24.08.2014 Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
17.08.2014 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused Pärnu
10.08.2014 Noorte maailmameistrivõistlused: PDF
JM1x (ROMJ12000_C74B.pdf)JM2x; JM4x; JW2x
Hamburg (GER)
09.08.2014 Aidu Cup (sõudevõistluse tulemused) Aidu
03.08.2014 Eesti meistrivõistlused Pärnu
27.07.2014 U23 maailmameistivõistlused: PDF
BM1x
; BM2x; BM2-; BW1x
Varese (ITA)
27.07.2014 EuroMasters 2014, München
25.07; 26.07; 27.07;
München (GER)
19.07.2014 Balti lahtised meistrivõistlused Pärnu
05.07.2014 Viljandi paadimees Viljandi
29.06.2014 Merevaigust aer:
I päev, Eraldistart, Finaalid;
II päev, eelsõidud ja finaalid;
Veteranid
Trakai (LTU)
14.06.2014 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
08.06.2014 Suur Moskva regatt: I päev, II päev, III päev Moskva (RUS)
01.06.2014 Euroopa meistrivõistlused Belgrad (SRB)
25.05.2014 European Junior Championships:
JM1x, JM2x, JM4x, JW1x, JW2-; JW2x
Hazewinkel (BEL)
18.05.2014 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
17.05.2014 Eesti karikavõistlused Pärnu
03.05.2014 Koondiste katsevõistlused Pärnu
27.04.2014 Emajõe karikavõistlused Tartu
13.04.2014 Croatia Open Zagreb (CRO)
13.04.2014 XXXVIII Memorial Paolo D’Aloja Piediluco (ITA)
01.03.2014 EMT sisesõudmise sari, IV etapp: Eesti MV, veteranid, sarja punktid Narva
25.01.2014 EMT sisesõudmise sari, III etapp: Alfa 2014, veteranid, sarja punktid Tallinn

2013

Kpv Üritus Toimumikoht
14.12.2013 EMT sisesõumise sari, II etapp, Pärnumaa lahtised MV, sarja punktid Pärnu
23.11.2013 EMT sisesõudmise sari, I etapp; absoluutarvestus; veteranide arvestus (2013-2014_EMT_sari_I_etapp_veteranid.pdf)  
26.10.2013 BKW Armada Cup Bern (SUI)
12.10.2013 Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.10.2013 Väikeste paatide regatt Tartu
23.09.2013 Tartu meistrivõistlused Tartu
14.09.2013 XXXI Emajõe maraton Tartu
24.08.2013 U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
18.08.2013 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu
03.04.2013 Eesti meistrivõistlused Pärnu
18.07.2013 Balti lahtised meistrivõistlused Trakai (LTU)
06.07.2013 Viljandi Paadimees Viljandi
30.06.2013 Merevaigust aer (zip)
ES, 1 päev, 2 päev, Vet, Sprint
Trakai (LTU)
23.06.2013 World Rowing Cup II Eton (GBR)
16.06.2013 Harku järve regatt Tallinn
15.06.2013 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
02.06.2013 Euroopa meistrivõistlused Sevilla (ESP)
26.05.2013 Euroopa noorte meistrivõistlused Minsk (BLR)
19.05.2013 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
18.05.2013 Eesti karikavõistlused Pärnu
12.05.2013 Emajõe karikavõistlused Tartu
05.05.2013 Koondiste katsevõistlused Pärnu
14.04.2013 Croatia Open Zagreb (CRO)
24.03.2013 World Rowing Cup I Sydney (AUS)
23.02.2013 EMT sisesõudesarja kokkuvõte  
23.02.2013 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises
EMT sisesõudmissarja IV etapp
Tartu
27.01.2013 Alfa 2013 (EMT sisesõudmissarja III etapp) Tallinn

2012

Kpv Üritus Toimumikoht
15.12.2012 EMT sisesõudmise sarja II etapp,
Pärnumaa ja SS Kalev MV
Pärnu
24.11.2012 EMT sisesõudmise sarja I etapp Maidla.Aidu
13.10.2012 56. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
06.10.2012 Väikeste paatide regatt Tartu
30.09.2012 Arigato I Maismaa sõudemaraton Tallinn
16.09.2012 Euroopa meistrivõistlused Varese (ITA)
26.08.2012 Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused Pärnu
19.08.2012 Noorte maailmameistrivõistlused Plovdiv (BUL)
03.08.2012 Olümpiamängud London 2012, M2x, M4x Eton (GBR)
21.07.2012 Balti lahtised meistrivõistlused Jurmala (LAT)
12.07.2012 Eesti meistrivõistlused Pärnu
30.07.2012 Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu
07.07.2012 Viljandi paadimees Viljandi
30.06.2012 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
24.06.2012 Merevaigust Aer Trakai (LTU)
17.06.2012 World Rowing Cup III München (GER)
10.06.2012 Euroopa noorte meistrivõistlused Bled (SLO)
03.06.2012 Erich Vilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
02.06.2012 Eesti karikavõistlused Pärnu
27.05.2012 World Rowing Cup II Luzern (SUI)
09.05.2012 Friendship – rahvusvaheline noorte regatt (U19) Minsk (BLR)
05.05.2012 World Rowing Cup I Belgrad (SRB)
28.04.2012 Emajõe karikavõistlused Tartu
21.04.2012 Eesti noortekoondise katsevõistlused Pärnu
15.04.2012 Croatia Open: 1.pv, 2.pv Zagreb (CRO)
18.02.2012 EMT sisesõudmise sarja kokkuvõte  
11.02.2012 Eesti sisesõudmise meistrivõistlused Pärnu
21.01.2012 Alfa 2012 Tallinn
14.01.2012 XIX Sõudjate talvepäevad Viljandi

2011

Kpv Üritus Toimumikoht
17.12.2011 EMT Sisesõudesarja II etapp, Pärnumaa ja SS Kalev MV Pärnu
04.12.2011 Adami test (ÜKE) Pärnu
29.10.2011 BKW Armada Cup Bern (SUI)
26.10.2011 EMT sisesõudesarja I etapp, 6000m Väike-Maarja
08.10.2011 55. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
01.10.2011 Väikeste paatide regatt Tartu
25.09.2011 Baltic Cup Trakai (LTU)
18.09.2011 Euroopa meistrivõistlused Plovdiv (BUL)
14.09.2011 Tartu meistrivõistlused (Tartu_MV_2011_Tulemused.pdf) Tartu
04.09.2011 Maailmameistrivõistlused Bled (SLO)
20.08.2011 Eesti noorte-, U23- ja vetereanide MV Pärnu
14.08.2011 Pärnumaa ja ESS Kalevi lahtised MV Pärnu
07.08.2011 Noorte maailmameistrivõistlused (U19) Eton (GBR)
24.07.2011 U23 maailmameistrivõistlused Amsterdam (NED)
31.07.2011 Eesti meistrivõistlused Pärnu
10.07.2011 World Rowing Cup III Luzern (SUI)
09.07.2011 Viljandi Paadimees Viljandi
26.06.2011 Merevaigust Aer Trakai (LTU)
19.06.2011 World Rowing Cup II Hamburg II
12.06.2011 FISA City Sprint St.Peterburg
11.06.2011 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
29.05.2011 World Rowing Cup I München (GER)
22.05.2011 Seileri mälestusvõistlused Pärnu
21.05.2011 Eesti karikavõistlused Pärnu
14.05.2011 100 km sisesõudmise võistlus Tallinn
30.04.2011 Eesti koondise katsevõistlused Pärnu
24.04.2011 Emajõe karikavõistlused Tartu
06.04.2011 Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sisesõudmises Tallinn
01.04.2011 Kevadine Adami (ÜKE) test Pärnu
12.02.2011 EMT sisesõudmise sarja kokkuvõte – 4 etappi  
12.02.2011 Eesti meistrivõstlused sisesõudmises
(EMT sarja IV etapp)
Tartu
22.01.2011 Alfa 2011 (EMT sarja III etapp) Tallinn
09.01.2011 XVIII Sõudjate talvepäevad Viljandi

2010

Kpv Üritus Toimumikoht
18.12.2010 EMT Sisesõidesarja II etapp,
Pärnumaa ja ESS Kalev MV
Pärnu
27.11.2010 EMT sisesõudesarja I etapp, 6000m Maidla.Aidu
07.11.2010 Maailmameistrivõistlused Karapiro (NZL)
30.10.2010 BKW Armada Cup Bern (SUI)
24.10.2010 SK Arena duatloni I etapp Tallinn
09.10.2010 54. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
03.10.2010 Väikeste paatide regatt Tartu
12.09.2010 Euroopa meistrivõistlused Montemor (POR)
28.08.2010 Sprindivõistlus “Eesti sõudmine 135” Tartu
22.08.2010 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
15.08.2010 Üliõpilaste maailmameistrivõistlused Szeged (HUN)
15.08.2010 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu
07.08.2010 Noorte maailmameistrivõistlused (U19) Racice (CZE)
07.08.2010 Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu
01.08.2010 Eesti meistrivõistlused Pärnu
25.07.2010 U23 maailmameistrivõistlused Brest (BLR)
11.07.2010 World Rowing Cup III Luzern (SUI)
10.07.2010 Viljandi paadimees Viljandi
20.06.2010 World Rowing Cup II München (GER)
13.06.2010 Harku järve regatt (tugeva tuule tõttu ei toimunud)  
06.06.2010 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
30.05.2010 World Rowing Cup I Bled (SLO)
30.05.2010 Rahvusvaheline noorteregatt Friendship Pärnu
23.05.2010 Seileri mälestusvõistlused Pärnu
22.05.2010 Eesti karikavõistlused Pärnu
01.05.2010 Koondise katsevõistlused Pärnu
25.04.2010 Emajõe karikavõistlused Tartu
12.03.2010 Eesti üliõpilaste sisesõudmise meistrivõistlused  
15.02.2010 Sisesõudmise MM Boston (USA)
12.02.2010 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Viljandi
23.01.2010 Alfa 2010 Tallinn
09.01.2010 XVII Sõudjate talvepäevad Viljandi

2009

Kpv Üritus Toimumikoht
12.12.2009 Pärnumaa sisesõudmise meistrivõistlused Pärnu
07.12.2009 Eesti Maaülikooli sisesõudmise meistrivõistlused Tartu
10.10.2009 53. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
04.10.2009 Väikeste paatide regatt Tartu
23.08.2009 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
16.08.2009 ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlused Pärnu
02.08.2009 Eesti meistrivõistlused Pärnu
11.08.2009 Viljandi paadimees Viljandi
19.07.2009 Balti lahtised MV Jurmala (LAT)
13.06.2009 Harku järve regatt Tallinn
07.06.2009 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
24.05.2009 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
23.05.2009 Eesti karikavõistlused Pärnu
03.05.2009 Eesti koondise katsevõistlused Pärnu
26.04.2009 Emajõe karikavõistlused Tartu
08.02.2009 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Viljandi
17.01.2009 Alfa 2009 Tallinn
10.01.2009 XVI Sõudjate talvepäevad Viljandi

2008

Kpv Üritus Toimumikoht
20.12.2008 Pärnumaa lahtised MV sisesõudmises Pärnu
11.10.2008 52. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.10.2008 Väikeste paatide regatt Tartu
31.08.2008 Eesti meistrivõistlused Pärnu
24.08.2008 Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
17.08.2008 Olümpiamängud – Peking 2008, M1x, M2x, M4x Peking (CHI)
17.08.2008 ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlused Pärnu
13.07.2008 Balti lahtised meistrivõistlused Pärnu
05.07.2008 Viljandi paadimees Viljandi
14.06.2008 Harku järve regatt Tallinn
07.06.2008 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
25.05.2008 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
24.05.2008 Eesti karikavõistlused Pärnu
03.05.2008 Koondise katsevõistlused Pärnu
17.05.2008 Üliõpilaste meistrivõistlused sisesõudmises  
27.04.2008 Emajõe karikavõistlused Tartu
09.02.2008 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Tallinn
19.01.2008 Alfa 2008 Tallinn
  XV Sõudjate talvepäevad Viljandi

2007

Kpv Üritus Toimumikoht
22.12.2007 Pärnumaa lahtised MV sisesõudmises Pärnu
06.10.2007 51. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
30.09.2007 Väikeste paatide regatt Tartu
23.09.2007 Eesti noortekoondise katsevõistlused Pärnu
26.08.2007 Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
19.08.2007 Eesti Meistrivõistlused Pärnu
17.08.2007 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused Pärnu
07.07.2007 Viljandi paadimees Viljandi
16.06.2007 Harku järve regatt Tallinn
09.06.2007 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
20.05.2007 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
19.05.2007 Eesti Karikavõistlused Pärnu
28.04.2007 Koondise katsevõistlused Pärnu
11.02.2007 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Viljandi
20.01.2007 Alfa 2007 Tallinn
13.01.2007 XIV Sõudjate talvepäevad Viljandi

2006

Kpv Üritus Toimumikoht
17.12.2006 Pärnumaa lahtised MV sisesõudmises Pärnu
07.10.2006 50. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
01.10.2006 Väikeste paatide regatt Tartu
20.08.2006 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
13.08.2006 Kalevi lahtise meistrivõistlused Pärnu
30.07.2006 Eesti meistrivõistlused Pärnu
08.07.2006 Viljandi paadimees Viljandi
18.06.2006 Harku järve regatt Tallinn
03.06.2006 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
21.06.2006 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
20.05.2006 Eesti karikavõstlused Pärnu
07.05.2006 Koondise katsevõistlused Pärnu
07.05.2006 Emajõe karikavõistlused Tartu
09.04.2006 Croatia Open Zagreb (CRO)
12.02.2006 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Viljandi
21.01.2006 Alfa 2006 Tallinn
14.01.2006 XIII Sõudjate talvepäevad Viljandi

2005

Kpv Üritus Toimumikoht
08.10.2005 49. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
02.10.2005 Väikeste paatide regatt Tartu
21.08.2005 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
31.07.2005 Eesti meistrivõistlused Pärnu
17.07.2005 Baltic Open Championship Pärnu
09.07.2005 Viljandi paadimees Viljandi
21.05.2005 Eesti karikavõistlused Pärnu
10.04.2005 Croatia Open Zagreb (CRO)
20.02.2005 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Tartu
29.01.2005 Alfa 2005 Tallinn
23.01.2005 ÜKE kontrollkatsed Pärnu
22.01.2005 XII Sõudjate talvepäevad Viljandi

2004

Kpv Üritus Toimumikoht
09.10.2004 48. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
03.10.2004 Väikeste paatide regatt Tartu
04.09.2004 XXII Emajõe maraton Tartu
29.08.2004 Eesti meistrivõistlused Pärnu
28.08.2004 Baltic Cupi katsevõistlused Pärnu
22.08.2004 Olümpiamängud – Ateena 2004, M1x, M2x, M4x Ateena (GRE)
22.08.2004 Eesti noorte, juunioride ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
15.08.2004 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused sõudmises Pärnu
31.07.2004 Noorte maailmameistrivõistlused Banyoles (ESP)
10.07.2004 XII Viljandi paadimees Viljandi
27.06.2004 Hansaregatt Tallinn
19.06.2004 Harku järve regatt Tallinn
06.06.2004 Rahvusvaheline regatt “Friendship” Pärnu
23.05.2004 Erich Wilhelm Seileri XVI mälestusvõistlused Pärnu
22.05.2004 Eesti karikavõistlused Pärnu
15.04.2004 Eesti meistrivõistlused sprindis (mitteametlikud) Tallinn
25.04.2004 Emajõe karikavõistlused Tartu
14.04.2004 Olümpiakoondise katsevõistlused Pärnu
28.02.2004 ÜKE katsed Pärnu
21.02.2004 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Narva
31.01.2004 Alfa 2004 Tallinn
24.01.2004 XI Sõudjate talvepäevad Viljandi

2003

Kpv Üritus Toimumikoht
24.08.2003 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
03.08.2003 Eesti meistrivõistlused Pärnu
27.07.2003 World U23 Regatta (mitteametlik U23MM) Belgrad (SRB)
24.05.2003 Eesti karikavõistlused Pärnu
27.04.2003 Emajõe karikavõistlused (20030427_Emajoe_KV_tulemused.pdf) Tartu
22.02.2003 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises (Tulemused_2003_ja_vanemad/2003_EMV_C2.pdf) Tartu

2002

Kpv Üritus Toimumikoht
22.09.2002 Maailmameistrivõistlused Sevilla (ESP)
01.09.2002 Eesti meistrivõistlused (Tulemused_2003_ja_vanemad/2002_Eesti_MV.pdf) Pärnu
25.08.2002 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
24.08.2002 Üliõpilaste MM Nottingham (GBR)
10.08.2002 Noorte maailmameistrivõistlused (U19) Trakai (LTU)
02.03.2002 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Tartu

2001

Kpv Üritus Toimumikoht
09.09.2001 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
26.08.2001 Maailmameistrivõistlused Luzern (SUI)
19.08.2001 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
12.08.2001 Noorte maailmameistrivõistlused Duisburg (GER)
29.07.2001 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Linz (AUT)
06.05.2001 Emajõe karikavõistlused Tartu
17.02.2001 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Tartu

2000

Kpv Üritus Toimumikoht
01.10.2000 Baltic Cup (U18) Pärnu
24.09.2000 Olümpiamängud – Sydney 2000 Sydney (AUS)
27.08.2000 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
20.08.2000 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
06.08.2000 Noorte maailmameistrivõistlused Zagreb (CRO)
25.07.2000 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Kopenhagen(DEN)
23.04.2000 Emajõe karikavõistlused Tartu
19.02.2000 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Narva
15.01.2000 Alfa 2000 Tallinn

1999

Kpv Üritus Toimumikoht
19.09.1999 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
29.08.1999 Eestinoorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
28.08.1999 Maailmameistrivõistlused St.Catherinas, Ca
08.08.1999 Noorte maailmameistrivõistlused Plovdiv (BUL)
25.07.1999 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Hamburg (GER)
23.05.1999 E.W.Seileri ja B.Lõhmuse memoriaal Pärnu
28.02.1999 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Viljandi

1998

Kpv Üritus Toimumikoht
07.09.1998 Maailmameistrivõistlused Köln (GER)
23.08.1998 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
08.08.1998 Noorte maailmameistrivõistlused Linz (AUT)
02.08.1998 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
26.07.1998 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Ionninas (GRE)
12.07.1998 World Rowing Cup III Luzern (SUI)
21.06.1998 World Rowing Cup II Hazewinkel (BEL)
31.05.1998 World Rowing Cup I München (GER)
10.05.1998 Emajõe karikavõistlused Tartu
28.02.1998 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Pärnu

1997

Kpv Üritus Toimumikoht
07.09.1997 Maailmameistivõistlused Aiguebelette, FRA
10.08.1997 Noorte maailmameistrivõistlused Hazewinkel (BEL)
27.07.1997 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
27.07.1997 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
28.02.1997 Eesti meistrivõistlused sisesõudmises Tallinn

1996

Kpv Üritus Toimumikoht
18.08.1996 Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused Pärnu
11.08.1996 Noorte ja mitteolümpiaalade MM Glasgow
28.07.1996 Olümpiamängud – Atlanta 1996 Atlanta (USA)
16.06.1996 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu

1995

Kpv Üritus Toimumikoht
27.08.1995 Maailmameistrivõistlused Tampere (FIN)
13.08.1995 Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused Pärnu
05.08.1995 Noorte maailmameistrivõistlused Poznan (POL)
29.07.1995 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
08.07.1995 World Rowing Cup IV, Rotsee Regatt Luzern (SUI)
02.07.1995 World Rowing Cup III, Royal Henley Regatta Henley (GBR)
18.06.1995 World Rowing Cup II, Prantsusmaa laht-d MV Pariis (FRA)
04.06.1995 World Rowing Cup I Hazewinkel (BEL)

1994

Kpv Üritus Toimumikoht
01.10.1994 Eesti lahtised MV 8-paatidele ja sügisregatt Tartu
18.09.1994 Maailmameistrivõistlused Indianapolis, USA
04.09.1994 Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused Pärnu
14.08.1994 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
07.08.1994 Noorte maailmameistrivõistlused München (GER)
17.07.1994 World Rowing Cup IV Luzern (SUI)

1993

Kpv Üritus Toimumikoht
03.10.1993 37. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.09.1993 Maailmameistrivõistlused Racice (CZE)
15.08.1993 Eesti noorte meistrivõistlused Pärnu
08.08.1993 Noorte maailmameistrivõistlused (U19) Oslo (NOR)
01.08.1993 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu

1992

Kpv Üritus Toimumikoht
03.10.1992 36. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
16.08.1992 Kergekaalupaatide MM Montreal (CAN)
16.08.1992 Eesti noorte lahtisedmeistrivõistlused Pärnu
02.08.1992 Olümpiamängud – Barcelona 1992 Banyoles (ESP)
05.07.1992 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu