Alfa 2010 juba sel laupäeval

Vahur Mäe, toimetaja   |   20. jaan. 2010, 00:00

Rahvusvahelise sõudeergomeetrite võistluse “Alfa 2010” korraldajad Eesti Sõudeliit, Tallinna Sõudeklubi ja OÜ Penteer avaldasid eeloleval laupäeval startijate nimekirja.

stardiprotokoll

Ühtegi ala suurkuju sel aastal võistluse areenile, Tallinna Spordihalli, ei tooda, küll tuleb aga starti enamik meie tippseltskonnast mõningate eranditega – näiteks vanameister Jüri Jaanson on otsustanud võistlemise asemel keskenduda treeningutele.

Nagu alati, nii ka tänavu on põhitähelepanu suunatud meeste absoluutklassi konkurentsile, kus tulevad starti Eesti ja lähiümbrus ala valitseja, Pärnu mees, OM-hõbe Tõnu Endrekson. MM-pronksid Allar Raja ja Kaspar Taimsoo, Andrei Jämsä jt.

Üldiselt on kohal kogu meie noorteparemik, lisaks teeb kaasa arvukalt välisvõistlejaid lähiriikidest.

AJAKAVA

11.00   Individuaalsed eelsõidud

12.45   Võistkondade eelsõidud

14.30  Eesti Sõudeliidu ja partnerite vaheliste sponsorlepingute sõlmimine

15.00   Finaalid

Võistluste peakohtunik on hr. Robert Väli.

Alfat on korraldatud alates 1993. aastast. Võistlustest on kujunenud Põhja-Euroopa sisesõudmisürituste üks lipulaevu, mis paistab silma ladusa korralduse ning suure publikuhuviga.

Korraldajate ja osalejate pressikonverents toimub reedel, 22. jaanuaril kell 16 Reval Park Hotel &Casino Lounges, kus tippsõudjad annavad ülevaate hetke vormist ja tulevikuplaanidest.