Ettevõtjad toetavad olümpia-aastal tippatleete

Vahur Mäe, toimetaja   |   26. jaan. 2012, 13:32

Läinud nädalavahetusel toimunud Alfa sisesõudmisvõistluste ajal tehti muudki, kui vaid sporti. Eesti Sõudeliit ning toetajad allkirjastasid koostöölepped, mis võimaldavad olümpiamängudeks valmistuvatel sportlastel pingevabamalt keskenduda.

Kõigepealt allkirjastasid sõudeliidu juhatuse liige ja kohtunike zürii esimees Robert Väli ning Eesti turul mobiilsideteenuseid pakkuvad AS EMT juht Valdo Kalm kokkuleppe, millega ettevõte jätkab käesoleval aastal alaliidu toetamisest. Koostöö maht tähendab AS EMT kuvamist suurtoetajana.

2012_EMT_ja_ESL_leping
Robert Väli ja Valdo Kalm lepingut allkirjastamas.  Foto: www.alfarace.ee

„Miks taas sõudeliidu paati istume? Ikka selleks, et usume teisse ning toetame stabiilselt kulgenud koostööd“, avas Valdo Kalm EMT motivatsiooni tausta.

Ka taastusvahendid Eestis turundava OÜ Freespordi omanik Aivo Nadel oli sama meelt, et sõudekoondis on olnud edukas ning plaan taas kompanii õlga alla panna on igati õigustatud.

2012_ESL_ja_Freesport_leping
Robert Väli ja Aivo Nadel lepingut allkirjastamas.  Foto: www.alfarace.ee

„Jätkame atleetide toetamist. Oleme senise koostööga rahul ning loodame, et sõudjatelt kuuleme häid uudiseid Londoni olümpiamängudelt“, märkis Nadel.