AS EMT ja sõudeliit allkirjastasid toetuslepingu

Vahur Mäe, toimetaja   |   31. jaan. 2014, 09:14

Äsja toimunud rahvusvahelise sisesõudmisvõistluse „Alfa“ aegu allkirjastasid Eesti Sõudeliit ning peasponsor AS EMT 2014. aasta toetuslepingu. Ikka selleks, et tagada tiitlivõistlusteks tippsõudjatele kõrgetasemelised ettevalmistustingimused.

emt logoNagu mitmel varasemal aastal, leidis tänavugi „Alfa“ raames kinnitust, et Eesti suurim mobiilsideoperaator AS EMT sõuab alaliiduga parima tulemuse nimel ühes paadis ning usub sõudjate edulootustesse rahvusvahelistel sõudevetel.

Eesti Sõudeliidu poolt andis lepingule allkirja president Rein Kilk, sponsorit esindas juhatuse liige Valdo Kalm.

„Jätkame tippsõudjate pürgimiste toetamist, sest koostöö on sujunud ning usume, et ühine edu saab jätku“, märkis Kalm.

2014 Alfa ESL ja EMT toetuslepingute allkirjast Kilk ja Kalm foto Ants Liigus
Rein Kilk ja Valdo Kalm koostöölepingut allkirjastamas

Rein Kilk tulemusi ennustama ei hakanud, kuid ütles, et teel Rio olümpiamängudele tehakse kõik, et olla edukad ning tagada traditsiooniline tulemustejada.

Sõudeliidu äsja ametisse asunud peasekretär Robert Väli rõhutas, et EMT abi aitab katta suures osas tiitlivõistlustega kaasnevaid kulusid ning panustab märkimisväärselt tippsõudmise järjepidevusse.

“Mul on hea meel tõdeda, et EMT jagab sõudjatega optimismi ning usub jätkuvalt kõrgeklassiliste tulemuste saavutamisse. Eelmisel aastal tõestasime, et mängime rahvusvahelise sõudmise kõrgliigas ning töö käib selle nimel, et järgmised aastad ei peaks pettumusi valmistama”, märkis Väli ning lisas, et on EMT juhiga pikalt sõudmise visioone arutanud.

Sama sündmuse raames kinnitati jätkuvat koostööd Eestisse tuntud toidulisandite ning taastusvahendite kaubamärke vahendava Freesport Tradinguga, keda lepingu allkirjastamisel esindas juhatuse liige Aivo Nadel.

Tänavuse sõudeaasta sihid on seatud mai lõpu-juuni alguse Euroopa meistrivõistlusteks ning augusti lõpupäevil toimuvateks maailmameistrivõistlusteks.

2014 Alfa ESL ja Freesport toetuslepingute allkirjast Kilk ja Nadel foto Ants Liigus
Rein Kilk ja Aivo Nadel vahetavad lepinguid. Sõudeliidu peasekretär Robert Väli assisteerimas

Mullu Chungjus (Lõuna-Koera) peetud maailmameistrivõistlustel saavutas Eesti paarisaeru neljapaat 5. koha ning plaanib samasuguses rivistuses – Kaspar Taimsoo, Kaur Kuslap, Allar Raja ning Sten-Erik Anderson – ka tänavu jätkata. Olümpiahõbe Tõnu Endrekson ning tema klubikaaslane, mitmekordne MM-pronks Andrei Jämsä, kavandavad startimist paarisaeru kahepaadil. Hetkel Uus-Meremaal treeniv Kaisa Pajusalu jääb traditsiooniliselt ühepaadi juurde, sest Eestis puuduvad suuremate paatkondade moodustamiseks tugevad partnerid.

AS EMT-st

Rahvusvahelisse TeliaSonera  gruppi kuuluva  AS EMT teenuste valikus on teenuseid nii era- kui ärikliendi jaoks. Elementaarsetele helistamise ja SMSide saatmisega seotud teenustele lisaks pakub EMT erinevaid teenuseid mobiilse interneti kasutamiseks, oma kulude kontrolli all hoidmiseks, meelelahutuseks jpm. EMT teenustega on igapäevane elu märksa mugavam, lihtsam ja turvalisem.