Kalender

Robert Väli   |   31. märts 2017, 01:15

2024 kalender Google Drive’s

2025 Kalendri tööversioon

E
T
K
N
R
L
P
1
2
  • 2024 Henley Royal Regatta
    All day
    2.07.2024-7.07.2024
    Stonebridge Henley Bridge, Henley-on-Thames RG9 2LN, Suurbritannia

    Esmakordselt peeti Henley regatt 1839. aastal ja sellest ajast alates on seda peetud igal aastal, välja arvatud aastad, mida mõjutasid kaks maailmasõda ja COVID-19 pandeemia.

    Algselt lavastasid Henley linnapea ja rahvas avalikuks atraktsiooniks laada koos muude lõbustustega, kuid rõhuasetus muutus kiiresti nii, et selle peamiseks eesmärgiks sai võistluslik amatöörsõudmine.

    Regatt toimus ühel pärastlõunal, kuid osutus sõudjate seas nii populaarseks, et alates 1840. aastast kestis võistlus kaks päeva, millest nüüdseks on välja kujunenud pea nädal aega kestev kuninglik regatt.

    Võistlustest saavad osa võtta vaid vastava kutse saanud paatkonnad

    Tulemused
    Ajakava
     Võistluspaiga kaart
    Ilm (accuweather.com)
    Tuul (windfinder.com)

    Queen Mother Challenge Cup (M4x)
    04.06.2024 Eelsõidud
    06.06.2024 Poolfinaal, kell 17:00 (eesti aeg)
    07.06.2024 Finaalid

    Eestit esindab neljapaat koosseisus:
    Mikhail KUSHTEYN
    Uku Siim TIMMUSK
    Tõnu ENDREKSON
    Johann POOLAK

3
  • 2024 Ülikoolide MM
    All day
    3.07.2024-6.07.2024
    Nely Gambonplein 1, 2761 Zevenhuizen, Holland

    Üliõpilaste MM-d ehk FISU World University Rowing Championships toimuvad iga kahe aasta tagant.

    Info FISA kodulehel (World Rowing Federation)
    info FISU kodulehel  (International University Sport Federation)     

    TULEMUSED

    Eesti ülikoole esindavad:

    W1x – Liisa-Marie LÄÄNE                                Tallinna Ülikool

    W2x – Rachel KÕLLO, Doris MEINBEK           Tartu Ülikool

    M2x – Elar LOOT, Mark Theodor JALAKAS   Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool

     

  • 2024 Henley Royal Regatta
    All day
    3.07.2024-7.07.2024
    Stonebridge Henley Bridge, Henley-on-Thames RG9 2LN, Suurbritannia

    Esmakordselt peeti Henley regatt 1839. aastal ja sellest ajast alates on seda peetud igal aastal, välja arvatud aastad, mida mõjutasid kaks maailmasõda ja COVID-19 pandeemia.

    Algselt lavastasid Henley linnapea ja rahvas avalikuks atraktsiooniks laada koos muude lõbustustega, kuid rõhuasetus muutus kiiresti nii, et selle peamiseks eesmärgiks sai võistluslik amatöörsõudmine.

    Regatt toimus ühel pärastlõunal, kuid osutus sõudjate seas nii populaarseks, et alates 1840. aastast kestis võistlus kaks päeva, millest nüüdseks on välja kujunenud pea nädal aega kestev kuninglik regatt.

    Võistlustest saavad osa võtta vaid vastava kutse saanud paatkonnad

    Tulemused
    Ajakava
     Võistluspaiga kaart
    Ilm (accuweather.com)
    Tuul (windfinder.com)

    Queen Mother Challenge Cup (M4x)
    04.06.2024 Eelsõidud
    06.06.2024 Poolfinaal, kell 17:00 (eesti aeg)
    07.06.2024 Finaalid

    Eestit esindab neljapaat koosseisus:
    Mikhail KUSHTEYN
    Uku Siim TIMMUSK
    Tõnu ENDREKSON
    Johann POOLAK

4
  • 2024 Ülikoolide MM
    All day
    4.07.2024-6.07.2024
    Nely Gambonplein 1, 2761 Zevenhuizen, Holland

    Üliõpilaste MM-d ehk FISU World University Rowing Championships toimuvad iga kahe aasta tagant.

    Info FISA kodulehel (World Rowing Federation)
    info FISU kodulehel  (International University Sport Federation)     

    TULEMUSED

    Eesti ülikoole esindavad:

    W1x – Liisa-Marie LÄÄNE                                Tallinna Ülikool

    W2x – Rachel KÕLLO, Doris MEINBEK           Tartu Ülikool

    M2x – Elar LOOT, Mark Theodor JALAKAS   Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool

     

  • 2024 Henley Royal Regatta
    All day
    4.07.2024-7.07.2024
    Stonebridge Henley Bridge, Henley-on-Thames RG9 2LN, Suurbritannia

    Esmakordselt peeti Henley regatt 1839. aastal ja sellest ajast alates on seda peetud igal aastal, välja arvatud aastad, mida mõjutasid kaks maailmasõda ja COVID-19 pandeemia.

    Algselt lavastasid Henley linnapea ja rahvas avalikuks atraktsiooniks laada koos muude lõbustustega, kuid rõhuasetus muutus kiiresti nii, et selle peamiseks eesmärgiks sai võistluslik amatöörsõudmine.

    Regatt toimus ühel pärastlõunal, kuid osutus sõudjate seas nii populaarseks, et alates 1840. aastast kestis võistlus kaks päeva, millest nüüdseks on välja kujunenud pea nädal aega kestev kuninglik regatt.

    Võistlustest saavad osa võtta vaid vastava kutse saanud paatkonnad

    Tulemused
    Ajakava
     Võistluspaiga kaart
    Ilm (accuweather.com)
    Tuul (windfinder.com)

    Queen Mother Challenge Cup (M4x)
    04.06.2024 Eelsõidud
    06.06.2024 Poolfinaal, kell 17:00 (eesti aeg)
    07.06.2024 Finaalid

    Eestit esindab neljapaat koosseisus:
    Mikhail KUSHTEYN
    Uku Siim TIMMUSK
    Tõnu ENDREKSON
    Johann POOLAK

5
  • 2024 Ülikoolide MM
    All day
    5.07.2024-6.07.2024
    Nely Gambonplein 1, 2761 Zevenhuizen, Holland

    Üliõpilaste MM-d ehk FISU World University Rowing Championships toimuvad iga kahe aasta tagant.

    Info FISA kodulehel (World Rowing Federation)
    info FISU kodulehel  (International University Sport Federation)     

    TULEMUSED

    Eesti ülikoole esindavad:

    W1x – Liisa-Marie LÄÄNE                                Tallinna Ülikool

    W2x – Rachel KÕLLO, Doris MEINBEK           Tartu Ülikool

    M2x – Elar LOOT, Mark Theodor JALAKAS   Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool

     

  • 2024 Henley Royal Regatta
    All day
    5.07.2024-7.07.2024
    Stonebridge Henley Bridge, Henley-on-Thames RG9 2LN, Suurbritannia

    Esmakordselt peeti Henley regatt 1839. aastal ja sellest ajast alates on seda peetud igal aastal, välja arvatud aastad, mida mõjutasid kaks maailmasõda ja COVID-19 pandeemia.

    Algselt lavastasid Henley linnapea ja rahvas avalikuks atraktsiooniks laada koos muude lõbustustega, kuid rõhuasetus muutus kiiresti nii, et selle peamiseks eesmärgiks sai võistluslik amatöörsõudmine.

    Regatt toimus ühel pärastlõunal, kuid osutus sõudjate seas nii populaarseks, et alates 1840. aastast kestis võistlus kaks päeva, millest nüüdseks on välja kujunenud pea nädal aega kestev kuninglik regatt.

    Võistlustest saavad osa võtta vaid vastava kutse saanud paatkonnad

    Tulemused
    Ajakava
     Võistluspaiga kaart
    Ilm (accuweather.com)
    Tuul (windfinder.com)

    Queen Mother Challenge Cup (M4x)
    04.06.2024 Eelsõidud
    06.06.2024 Poolfinaal, kell 17:00 (eesti aeg)
    07.06.2024 Finaalid

    Eestit esindab neljapaat koosseisus:
    Mikhail KUSHTEYN
    Uku Siim TIMMUSK
    Tõnu ENDREKSON
    Johann POOLAK

6
7
  • 2024 Henley Royal Regatta
    All day
    7.07.2024-7.07.2024
    Stonebridge Henley Bridge, Henley-on-Thames RG9 2LN, Suurbritannia

    Esmakordselt peeti Henley regatt 1839. aastal ja sellest ajast alates on seda peetud igal aastal, välja arvatud aastad, mida mõjutasid kaks maailmasõda ja COVID-19 pandeemia.

    Algselt lavastasid Henley linnapea ja rahvas avalikuks atraktsiooniks laada koos muude lõbustustega, kuid rõhuasetus muutus kiiresti nii, et selle peamiseks eesmärgiks sai võistluslik amatöörsõudmine.

    Regatt toimus ühel pärastlõunal, kuid osutus sõudjate seas nii populaarseks, et alates 1840. aastast kestis võistlus kaks päeva, millest nüüdseks on välja kujunenud pea nädal aega kestev kuninglik regatt.

    Võistlustest saavad osa võtta vaid vastava kutse saanud paatkonnad

    Tulemused
    Ajakava
     Võistluspaiga kaart
    Ilm (accuweather.com)
    Tuul (windfinder.com)

    Queen Mother Challenge Cup (M4x)
    04.06.2024 Eelsõidud
    06.06.2024 Poolfinaal, kell 17:00 (eesti aeg)
    07.06.2024 Finaalid

    Eestit esindab neljapaat koosseisus:
    Mikhail KUSHTEYN
    Uku Siim TIMMUSK
    Tõnu ENDREKSON
    Johann POOLAK

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
  • 2024 Olümpiamängud
    All day
    27.07.2024-4.08.2024
    Stade Nautique Olympique d'Île-de-France Île-de-loisirs Vaires-Torcy, Rte de Torcy, 77360 Vaires-sur-Marne, Prantsusmaa

     

    World Rowing – INFO / LIVE

    Team Leader Guide
    WR Webinar 31.05.2024
     AJAKAVA (11.07.2024 seisuga)

    Entry List by Event
    Entries by Event (Summary)
    Number of Entries by Country
    Entry List by Country

     ILM (accuweather.com)
     Tuul (Windfinder.com)

    PILDID

    Järgmised stardid (kohalik aeg):
    eesti aeg = +1h
     

    Daily Results Summary
    Daily Results Summary 
    Daily Results Summary

    M4x – meeste paarisaeruline neljapaat:
    4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN      (Narva SK Energia)
    2. Allar RAJA                      (Pärnu SK Kalev)
    3. Tõnu ENDREKSON       (Pärnu SK)
    4. Johann POOLAK           (Pärnu SK Kalev)
    varu: Uku Siim Timmusk        (Tallinna SK)
    Kvalifikatsionisüsteem:– 9 paati
    – 2 eelsõitu (H)                 1…2->FA,          3…->R
    – 1 vahesõit (R)                  1…2->FA,          3…->FB
    – A-finaal (FA), B-finaal (FB)
    Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA
     
      
    Kvalifikatsioonisüsteem: 
    Tulemused:                EST 

     

    Vaata ka:

    OM-kvalifikatsioonisüsteem
    World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
    Rowing Explaned
    Paadiklasside tähised
    MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

    Terminid:
    HHeatEelsõit
    RRepechageVahesõit
    QQuarterfinalVeerandfinaal
    SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
    SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
    jne  
    FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
    FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
    FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
    jne  
    TTTime TrialEraldistart
    ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
    PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
28
  • 2024 Olümpiamängud
    All day
    28.07.2024-4.08.2024
    Stade Nautique Olympique d'Île-de-France Île-de-loisirs Vaires-Torcy, Rte de Torcy, 77360 Vaires-sur-Marne, Prantsusmaa

     

    World Rowing – INFO / LIVE

    Team Leader Guide
    WR Webinar 31.05.2024
     AJAKAVA (11.07.2024 seisuga)

    Entry List by Event
    Entries by Event (Summary)
    Number of Entries by Country
    Entry List by Country

     ILM (accuweather.com)
     Tuul (Windfinder.com)

    PILDID

    Järgmised stardid (kohalik aeg):
    eesti aeg = +1h
     

    Daily Results Summary
    Daily Results Summary 
    Daily Results Summary

    M4x – meeste paarisaeruline neljapaat:
    4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN      (Narva SK Energia)
    2. Allar RAJA                      (Pärnu SK Kalev)
    3. Tõnu ENDREKSON       (Pärnu SK)
    4. Johann POOLAK           (Pärnu SK Kalev)
    varu: Uku Siim Timmusk        (Tallinna SK)
    Kvalifikatsionisüsteem:– 9 paati
    – 2 eelsõitu (H)                 1…2->FA,          3…->R
    – 1 vahesõit (R)                  1…2->FA,          3…->FB
    – A-finaal (FA), B-finaal (FB)
    Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA
     
      
    Kvalifikatsioonisüsteem: 
    Tulemused:                EST 

     

    Vaata ka:

    OM-kvalifikatsioonisüsteem
    World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
    Rowing Explaned
    Paadiklasside tähised
    MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

    Terminid:
    HHeatEelsõit
    RRepechageVahesõit
    QQuarterfinalVeerandfinaal
    SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
    SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
    jne  
    FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
    FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
    FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
    jne  
    TTTime TrialEraldistart
    ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
    PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
29
  • 2024 Olümpiamängud
    All day
    29.07.2024-4.08.2024
    Stade Nautique Olympique d'Île-de-France Île-de-loisirs Vaires-Torcy, Rte de Torcy, 77360 Vaires-sur-Marne, Prantsusmaa

     

    World Rowing – INFO / LIVE

    Team Leader Guide
    WR Webinar 31.05.2024
     AJAKAVA (11.07.2024 seisuga)

    Entry List by Event
    Entries by Event (Summary)
    Number of Entries by Country
    Entry List by Country

     ILM (accuweather.com)
     Tuul (Windfinder.com)

    PILDID

    Järgmised stardid (kohalik aeg):
    eesti aeg = +1h
     

    Daily Results Summary
    Daily Results Summary 
    Daily Results Summary

    M4x – meeste paarisaeruline neljapaat:
    4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN      (Narva SK Energia)
    2. Allar RAJA                      (Pärnu SK Kalev)
    3. Tõnu ENDREKSON       (Pärnu SK)
    4. Johann POOLAK           (Pärnu SK Kalev)
    varu: Uku Siim Timmusk        (Tallinna SK)
    Kvalifikatsionisüsteem:– 9 paati
    – 2 eelsõitu (H)                 1…2->FA,          3…->R
    – 1 vahesõit (R)                  1…2->FA,          3…->FB
    – A-finaal (FA), B-finaal (FB)
    Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA
     
      
    Kvalifikatsioonisüsteem: 
    Tulemused:                EST 

     

    Vaata ka:

    OM-kvalifikatsioonisüsteem
    World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
    Rowing Explaned
    Paadiklasside tähised
    MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

    Terminid:
    HHeatEelsõit
    RRepechageVahesõit
    QQuarterfinalVeerandfinaal
    SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
    SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
    jne  
    FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
    FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
    FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
    jne  
    TTTime TrialEraldistart
    ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
    PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
30
  • 2024 Olümpiamängud
    All day
    30.07.2024-4.08.2024
    Stade Nautique Olympique d'Île-de-France Île-de-loisirs Vaires-Torcy, Rte de Torcy, 77360 Vaires-sur-Marne, Prantsusmaa

     

    World Rowing – INFO / LIVE

    Team Leader Guide
    WR Webinar 31.05.2024
     AJAKAVA (11.07.2024 seisuga)

    Entry List by Event
    Entries by Event (Summary)
    Number of Entries by Country
    Entry List by Country

     ILM (accuweather.com)
     Tuul (Windfinder.com)

    PILDID

    Järgmised stardid (kohalik aeg):
    eesti aeg = +1h
     

    Daily Results Summary
    Daily Results Summary 
    Daily Results Summary

    M4x – meeste paarisaeruline neljapaat:
    4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN      (Narva SK Energia)
    2. Allar RAJA                      (Pärnu SK Kalev)
    3. Tõnu ENDREKSON       (Pärnu SK)
    4. Johann POOLAK           (Pärnu SK Kalev)
    varu: Uku Siim Timmusk        (Tallinna SK)
    Kvalifikatsionisüsteem:– 9 paati
    – 2 eelsõitu (H)                 1…2->FA,          3…->R
    – 1 vahesõit (R)                  1…2->FA,          3…->FB
    – A-finaal (FA), B-finaal (FB)
    Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA
     
      
    Kvalifikatsioonisüsteem: 
    Tulemused:                EST 

     

    Vaata ka:

    OM-kvalifikatsioonisüsteem
    World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
    Rowing Explaned
    Paadiklasside tähised
    MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

    Terminid:
    HHeatEelsõit
    RRepechageVahesõit
    QQuarterfinalVeerandfinaal
    SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
    SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
    jne  
    FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
    FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
    FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
    jne  
    TTTime TrialEraldistart
    ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
    PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
31
  • 2024 Olümpiamängud
    All day
    31.07.2024-4.08.2024
    Stade Nautique Olympique d'Île-de-France Île-de-loisirs Vaires-Torcy, Rte de Torcy, 77360 Vaires-sur-Marne, Prantsusmaa

     

    World Rowing – INFO / LIVE

    Team Leader Guide
    WR Webinar 31.05.2024
     AJAKAVA (11.07.2024 seisuga)

    Entry List by Event
    Entries by Event (Summary)
    Number of Entries by Country
    Entry List by Country

     ILM (accuweather.com)
     Tuul (Windfinder.com)

    PILDID

    Järgmised stardid (kohalik aeg):
    eesti aeg = +1h
     

    Daily Results Summary
    Daily Results Summary 
    Daily Results Summary

    M4x – meeste paarisaeruline neljapaat:
    4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN      (Narva SK Energia)
    2. Allar RAJA                      (Pärnu SK Kalev)
    3. Tõnu ENDREKSON       (Pärnu SK)
    4. Johann POOLAK           (Pärnu SK Kalev)
    varu: Uku Siim Timmusk        (Tallinna SK)
    Kvalifikatsionisüsteem:– 9 paati
    – 2 eelsõitu (H)                 1…2->FA,          3…->R
    – 1 vahesõit (R)                  1…2->FA,          3…->FB
    – A-finaal (FA), B-finaal (FB)
    Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA
     
      
    Kvalifikatsioonisüsteem: 
    Tulemused:                EST 

     

    Vaata ka:

    OM-kvalifikatsioonisüsteem
    World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
    Rowing Explaned
    Paadiklasside tähised
    MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

    Terminid:
    HHeatEelsõit
    RRepechageVahesõit
    QQuarterfinalVeerandfinaal
    SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
    SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
    jne  
    FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
    FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
    FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
    jne  
    TTTime TrialEraldistart
    ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
    PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
august
august
august
august

Varasemad aastad: | 2023  | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |

 

 
Kategooria: