Eesti MV: Pärnu Sõudekeskus Kalevile 16 kulda!

Vahur Mäe, toimetaja   |   21. aug. 2010, 00:00

Pärnus lõppesid noorte, alla 23-aastaste ja veteranide Eesti meistrivõistlused, mis tõid kokku kogu riigi tippseltskonna. Kahe päeva jooksul jagati välja 28 medalikomplekti. Vaata võistluste pildigaleriid ! Finišiprotokolli leiad siit.

ENMV_2010_ParnuSK_N8_kuldJüri Jaanson autasustamas Pärnu Sõudeklubi võidukat tüdrukute kaheksapaati.
Foto: Sander Lootus

Tihe programm jagunes kahe võistluspäeva vahel, kulmineerudes laupäeval tüdrukute kaheksapaatide, pühapäeval aga poiste oktettide finaaliga. Kõige edukama klubi tiitli tagas endale Pärnu Sõudekeskus Kalev, kogudes 16 meistritiitlit.

Olgu siinkohal välja toodud kuldmedallistid sõitude järjestuses:

Esimene võistluspäev

Naisveteranide roolijata neljapaat – Merle Morrison, Malle Lilleste, Rita Maier, Ulvi Lutoskin (Pärnu Sõudeklubi/Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste B ühepaat – Geir Suursild (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

U23 meeste paarisaeru kahepaat – Sten-Erik Anderson, Karl Sutt (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Tüdrukute A ühepaat – Kadi Ranne (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste A paarisaeru kahepaat – Joosep Laos, Karl Koppel (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste A roolijata kahepaat – Marek Meiesaar, Kaarel Kuslap (Viljandi Sõudeklubi)

Tüdrukute B paarisaeru kahepaat – Anett Kivikas, Kristiina Rabi (Pärnu Sõudeklubi)

Meesveteranide roolijata neljapaat – Tanel Kliiman, Urmas Hein, Indrek Salk, Lauri Pind (SAK Tartu)

Poiste C paarisaeru kahepaat – Erik Amor, Daniel Liik (Pärnu Sõudeklubi)

Tüdrukute C ühepaat – Erli Mat (Viljandi Sõudeklubi)

U23 naiste paarisaeru kahepaat – Koidu Killing, Kaisa Pajusalu (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Tüdrukute A roolijata neljapaat – Kadi Ranne, Marta Jõumees, Marite Einland, Andra Meeksa (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste B paarisaeru neljapaat – Geir Suursild, Maanus Leesment, Siim Schvede, Rait Alliku (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste A ühepaat – Joosep Laos (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Tüdrukute kaheksapaat – Karoline Lünekund, Anita Hohlov, Mari Kodasma, Miina Kask, Keret Einaste, Mirell Põlma, Anett Kivikas, Kristina Rabi, roolija Selestin Vaiksaar.

Teine võistluspäev

Veteranide kaheksapaat (mix) – Arvi Peet, Toomas Kasearu, Kaido Koppel, Andres Ennok, Ulvi Lutoskin, Reet Palm, Vita Antone, Renate Liene, roolija Rait Alliku (Pärnu Sõudekeskus Kalev/Läti)

Poiste A roolijaga neljapaat – Joosep Laos, Karl Koppel, Maanus Leesment, Rait Meresaar, roolija Siim Schvede (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Tüdrukute A paarisaeru kahepaat – Kadi Ranne, Marta Jõumees (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste B paarisaeru kahepaat – Geir Suursild, Maanus Leesment (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Tüdrukute B ühepaat – Anett Kivikas (Pärnu Sõudeklubi)

U23 meeste roolijata kahepaat – Sten-Erik Anderson, Rauno Talisoo (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste A paarisaeru neljapaat – Joosep Laos, Karl Koppel, Geir Suursild, Rait Alliku (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste C ühepaat – Erik Amor (Pärnu Sõudeklubi)

Tüdrukute C paarisaeru kahepaat – Krete Koovit, Erli Mat (Viljandi Sõudeklubi)

U23 meeste ühepaat – Kaur Kuslap (Viljandi Sõudeklubi)

U23 naiste ühepaat – Kaisa Pajusalu (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Tüdrukute A paarisaeru neljapaat – Kadi Ranne, Marta Jõumees, Marite Einland, Andra Meeksa (Pärnu Sõudekeskus Kalev)

Poiste kaheksapaat – Joosep Laos, Karl Koppel, Geir Suursild, Maanus Leesment, Rait Meresaar, Joosep Veltson, Rivo Alliku, Rait Alliku, roolija Siim Schvede.