20All day 20.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 21All day 21.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 22 | 23 | 24All day 24.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 25All day 25.05.2024 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti All day 25.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 26All day 26.05.2024 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti All day 26.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|