Eesti noorte meistrivõistlustel jagati välja 26 medalikomplekti

Vahur Mäe, toimetaja   |   7. aug. 2016, 18:01

Samal ajal kui eliitatleedid Taimsoo, Endrekson, Raja ja Jämsä rõõmustavad pöidlahoidjaid Rio olümpiamängude valguses, võistlesid noored tulevikulootused kodustel Eesti meistrivõistlustel.

2016 noorte EMV medalLäinud nädalavahetusel Pärnus toimunud tiitlivõistlustel jagati välja 26 medalikomplekti, millest kuus jaotati alla 23-aastaste noorte ning ülejäänud 20 kuni 18-aastaste vahel.

Võistluste edukaimaks klubiks platseerus 9 kullaga Pärnu Sõudeklubi, kes muuhulgas võitis kuldmedalid poiste ja neidude kaheksapaadil. Kuue kullaga järgnes Pärnu Sõudekeskus Kalev ning neli kirkaimat autasu kogus Viljandi Sõudeklubi.

Nelja kuldmedaliga olid võistluste edukaimad Pärnu Sõudeklubis harjutavad Tristan Lasn ja Margus Kodasma, kes maitsesid võite üksikaeru kahepaadil, roolijaga ja roolijata neljapaadil ning kaheksapaadil. Tüdrukute edukaima sõudja au pälvis Pärnu Sõudekeskus Kalevi sportlane Grete Alttoa, kes viis oma auhinnakappi nii ühepaadi kui ka roolijata nelja- ning paarisaeru neljapaadi meistritiitlid. Kaks kulda võitsid Annabel Aron, Greta Jaanson, Kaia-Liis Peks, Karoliina Turkova, Kristel Gustavson ja Leena Kattel.

Vaata kõiki tulemusi siit!