Eestlased osalesid Croatia Open’il

Vahur Mäe, toimetaja   |   9. apr. 2006, 21:16

Sel nädalavahetusel (8.-9.aprill) toimusid Horvaatia pealinnas Zagrebis Horvaatia Lahtised meistrivõistlused, kus kaasa tegid ka eestlased. Zagrebi südames Jaruni järvel peetud võistlused olid meie üksikaeru ning alla 18-aastaste koondise kandidaatidele ühtlasi ka kontrollvõistluseks, millega hinnati äsja lõppenud lõunalaagri efektiivsust. Esimesel päeval olid edukad veel noorteklassis sõudvad Kaisa Pajusalu ja Jevgenia Rõndina, kes saavutasid vastavalt esimese ja teise koha. Teisel päeval oli Pärnust pärit Pajusalul samuti hea päev, sest siis õnnestus välja sõita kolmas tulemus. Jevgenia Rõndina (vasakult) ja Kaisa Pajusalu autasustamisel Kaheksapaati kandideerivad alla 23-aastased sportlased sõudsid võistlusel üksikaeru kahe- ning neljapaatidel. Raimo Pulli ja Andrus Sabiini laeks jäi U23 võistlusklassi B-finaali 4. ehk kokkuvõttes 10. koht. Meesteklassi konkurentsis osalesid Elar Jaakson ja Roman Dmitrijev, kes olid samuti B-finaali kümnendad. Teisel päeval istusid Sabiin, Pull, Jaakson ja viljandlane Alo Kuslap roolijata neljapaati, millel saavutasid A-finaalis 5. koha. Rauno Talisoo ja Roman Dmitrijev võitlesid välja B-finaali 3. ehk kokkuvõttes 9. koha. Sportlased asusid täna õhtul koduteele. Paadikäru Matti Killingu juhtimisel peaks Eestisse jõudma homme (10.04) õhtupoolikul vastu ööd. Vaata lisaks: http://www.vsz.hr