EMT sisesõudmise sarja 2. etapp toimus Pärnus

Vahur Mäe, toimetaja   |   15. dets. 2013, 18:58

Foto: Urmas Luik

Läinud laupäeval peeti Pärnus sõudeliidu peatoetaja EMT-nimelise sisesõudmise sarja 2. etapp, mis tõi kokku erinevate Eesti klubide esindused ja külalised Lätistki. Meestest valitses Allar Raja, naiste arvestuses ei leidunud vastast Kaisa Pajusalule.

Võistlused, mis peeti korraldaja Pärnu Sõudekeskus Kalevi egiidi all ka klubi lahtiste meistrivõistlustena ning samal ajal ka Pärnumaa meistrivõistlustena, on aastate pikkuse traditsiooniga hinnatud jõuprooviks. Tänavu pingutasid meeskondlikul võistlusel kaasa ka Pärnumaa talimängudest osavõtjad ning lõunanaabrid lätlased tulid võistluskoormust nautima arvukamalt kui kunagi varem.

2013 Pärnumaa MV C2 Anderson ja Raja Foto Urmas Luik
Sten-Erik Anderson ja Allar Raja

Meeste 1000 meetri distantsil võidutses ajaga 2.46,8 Allar Raja, jättes paadikaaslase Kaspar Taimsoo tulemusega 2.48 teiseks. Kolmanda koha viis Lätti RC Majori esindaja Gints Zunde, saades resultaadiks 2.50,4.

Naiste rivistuses startis favoriidina jällegi Kaisa Pajusalu – nii nagu see on olnud juba aastaid. Pärnulanna võiduajaks kujunes 3.13,9. Teisena lõpetanud Helina Sakkarias sai kirja 3.24,1 ning kolmas – Marliis Reinkort – 3.24,7.

Ülejäänud tulemusi vaata siit!

2013 Pärnumaa MV C2 foto Urmas Luik