[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
World Rowing - INFO / LIVE [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
AJAKAVA (24.04 seisuga) [icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
ILM (Accuweather.com) [icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Tuul (Windfinder.com) [icon name="photo-video" style="solid" class="" unprefixed_class=""] Pildid
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | L 27.04, k 14:40 - M4x, FA (A-finaal) |
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Start List Summary (26.05) [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Daily Results Summary (25.05) [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (26.05)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (27.05)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (28.05)
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): |
| 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia)
2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev)
3. Tõnu Endrekson (Pärnu SK)
4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) |
Kvalifikatsioonisüsteem: |
| – 10 paati – 2 eelsõitu (H) 1...2->FA, 3…->R
– 1 vahesõit (R) 1...2->FA, 3…->FB
– A- ja B-finaal (FA, FB) |
Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary |
|
| |
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Entry List by Event [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Entries by Event (Summary) [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Number of Entries by Country [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Entry List by Country [icon name="file-pdf" style="regular" class="" unprefixed_class=""]
OM-kvalifikatsioonisüsteem [icon name="file-pdf" style="regular" class="" unprefixed_class=""]
Team Manager Manual [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Bülletään Vaata ka: [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Rowing Explaned [icon name="link" class="" unprefixed_class=""]
Paadiklasside tähised [icon name="link" class="" unprefixed_class=""]
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGIDTerminid: |
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | | |
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | | |
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |