Endrekson ja Pajusalu stardivad sisesõudmise kodustel meistrivõistlustel

Vahur Mäe, toimetaja   |   9. veebr. 2011, 08:38

Eeloleval laupäeval kogunevad Eesti sõudjad Tartusse, kus toimuvad vabariigi sisesõudmise meistrivõistlused. Starti on tulemas kogu riigi paremik eesotsas Tõnu Endreksoni ja Kaisa Pajusaluga.

Esialgne stardiprotokoll

Tartu Ülikooli spordihoones toimuvad Eesti meistrivõistlused, mis ühtlasi on ka EMT sisesõudmise sarja viimaseks, neljandaks osavõistluseks, pakuvad pinget 2000 meetril ehk klassikalisel distantsil.

Endrekson_C2_2010

Ala valitseja ja mitmekordne eesti meister Endrekson (pildil), kes seni on võitnud kõik EMT-sarja osavõistlused, viimati triumfiga rahvusvahelisel Alfal, avaldas, et on jõudmas järk-järgult paremasse vormi ning loodab selle põhjal tasemel sõitu Tartus.

Sõudeliidu esindaja Jane Kalda märkis, et ka teised meie tipud pole teatanud, et nad meistrivõistlustel ei osale. “Lisaks Endreksonile on kindlasti starti tulemas tituleeritud paarisaeru kahepaadisõudjad Kaspar Taimsoo ja Allar Raja, 2005. Ja 2006. aastal paarisaeru neljapaadis MM-pronksi võitnud Andrei Jämsä, aga ka loomulikult kaheksapaadi seltskond jt.”, avaldas Kalda.

Pajusalu on naiste ülekaalukas liider

Äsja Itaaliast Santa Caterinast naasnud ja täna A Le Coq’iga suuremahulise koostöölepingu sõlmiv Kaisa Pajusalu on ülekaalukas kullapretendent naiste seas.

Avaldame siinkohal veelkord EMT-sarja vahekokkuvõte.

Uus sõudehooaeg pole enam kaugel ja nii on üha rohkem ilmet võtmas tippude tänavuse hooaja plaanid. Sellest kõigest aga juba Tartus.