2019 MK 3. etapp

 

LIVE TRACKER
Info FISA Kodulehel + LIVE 
Startlists & Results
PDF-dokumendid 
AJAKAVA(12.07 seisuga, kohalik aeg)
Vaata ka:
 FISA edasipääsusüsteem MK-sarjas (ENG)*
*kui osavõtjaid on >18, siis MK etappidel kehtib lühendatud edasipääsusüsteem.
FISA edasipääsusüsteem OM, MM, EM (ENG)
 Rowing Explaned
 Paadiklasside tähised
 MEEDIAKAJASTUSED
Järgmine start:  
 M2x (meeste paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene Eesti koondis:
1. Kaur Kuslap (Viljandi SK)
2. Jüri-Mikk Udam (Tallinna SK)
PROTOKOLLID
Stardid: R 12.07 – 16:36– Eelsõidud (H)
R 12.07 – xx:xx – Vahesõidud (R) – jäävad ära
L 13.07 – 10:10 – FD
L 13.07 – 10:50 – FC
L 13.07 – 12:15 – SAB
P 14.07 – 09:48 – FB
P 14.07 – 13:06 – FA 
Edasipääsusüsteem: Seoses halbade ilmastikuoludega ja ebavõrdsete tingimustega korraldatakse eelsõitude raund eraldistartidega. (FISA Rule Book, Rule 71).
Sellega seoses on kasutusel lühendatud edasipääsusüsteem.19 paati, 4 eelsõitu (iga eelsõit eraldistartidega):
– Iga eelsõidu 1-2 koha saanud paatkonda + 4 paati aegade põhjal lähevad edasi AB-poolfinaali,
– järgnevalt 6 paati aegade põhjal, jätkavad C-finaalis
– 2 viimast paati jätkavad D-finaalis.
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane Eesti koondis:
1. Allar Raja (Pärnu Kalev)
2. Sten-Erik Anderson (Pärnu Kalev)
3. Tõnu Endrekson (Pärnu SK)
4. Kaspar Taimsoo (Viljandi SK)
PROTOKOLLID
Stardid: R 12.07 – 19:25 – Eelsõidud (H)
L 13.07 – 13:25 – Vahesõidud (R)
P 14.07 – 10:18 – FB
P 14.07 – 14:45 – FA
Edasipääsusüsteem: – 11 paati, 2 eelsõitu, 2 vahesõitu, FB, FA
– iga eelsõidu 1. läheb otse A-finaali, ülejäänud lähevad edasi vahesõitu
– Iga vahesõidu 1-2. lähevad A-finaali, ülejäänud jätkavad B-finaalis.
Terminid:  
H Heat Eelsõit
R Repechage Vahesõit
Q Quarterfinal Veerandfinaal
SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne    
FA Final A  A-finaal (kohad 1-6)
FB Final B B-finaal (kohad 7-12)
FC Final C C-finaal (kohat 13-18)
jne    
TT Time Trial Eraldistart
ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud
P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)