2021 U19 MM

 

Info World Rowing’u kodulehel
*
Daily Results Summary (11.07)
Daily Results Summary (12.07)
Daily Results Summary (13.07)
Daily Results Summary (14.07)
Daily Results Summary (15.07)
*
 AJAKAVA (10.07 seisuga)
*
 ILM (yr.no)
 ILM (WindFinder.com)
*
Entries by Event
Teams Briefing slides
COVID-19 Response Plan (Key Information for federations)
2021 WRJC Bulletin

Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
 Rowing Explaned
 Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Järgmine start:
(ajavöönd Eestiga sama)
 
JM2x (noormeeste paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene 1) Karl Kristofer ORGSE (Tallinna SK)
2) Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 18 paati
– 3 eelsõitu (H),                  1…2–>SA/B,  2…->R
– 2 vahesõitu (R),               1…3->SA/B,   4…->SC/D
– 2 CD-poolfinaali (SC/D), 1…3->FC,       4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1…3->FA,        4…6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary, 
JM2x koond
JM4x (noormeeste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane
1) Markus UIBO (SAK Tartu)
2) Kaarel Kiiver (TÜASK)
3) Rainer ORAS (Viljandi SK)
4) Ken-Markus ÜLE (SAK Tartu),
Kvalifikatsioonisüsteem: 22 paati
– 4 eelsõitu (H),                  1->SA/B,       2…->R
– 4 vahesõitu (R),               1…2->SA/B,  3…->SC/D
– 2 CD-poolfinaali (SC/D), 1…3->FC,      4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1…3->FA,       4…6->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused:  H1, H2, H3, H4, R1, R2, R3, R4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary
 JM4x  koondfail
Terminid:
H Heat Eelsõit
R Repechage Vahesõit
Q Quarterfinal Veerandfinaal
SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne    
FA Final A  A-finaal (kohad 1-6)
FB Final B B-finaal (kohad 7-12)
FC Final C C-finaal (kohat 13-18)
jne    
TT Time Trial Eraldistart
ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud
P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)