1

2022 EM

 

INFO World Rowing‘u kodulehel
LIVE TRACKER
AJAKAVA (v3, 11.08 seisuga)
*
 Start List Summary (14.08)
*
Daily Results Summary (11.08)
Daily Results Summary (12.08)
Daily Results Summary (13.08)
*
Seeding Proposal (Asetuse ettepanek 09.08 seisuga))
Entry List by Event
Entries by Event
Number of Entries by Country
Entry List by Country
ILM (yr.no)
Tuul (Windfinder.com)
*
Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid (eesti aeg = +1h): P 14.08 – kell 09:30, M1x, FC 
P 14.08 – kell 10.10, LM2x, FB
M4x (paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia)
2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev)
3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK)
4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 14 paati
– 3 eelsõitu (H)                1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R)               1…3->SA/B, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                    EST H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene
1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev)
2. Elar LOOT (SAK Tartu)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 12 paati
– 2 eelsõitu (H)                1.->FA, 2…->R
– 2 vahesõit (R)               1…2->FA, 3…->FB
– FB, FA
Tulemused:                    EST H1, H2, R1, R2, FB, FA; Summary 
M1x (meeste ühepaat):
1x_yhene 1. Andrei JÄMSÄ (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: 19 paati -> 18 paati
– 4 eelsõitu (H)                 1.->SAB, 2…->R
– 2 vahesõitu (R)               1…2->SAB, 3…->SCD 
– 2 CD-poolfinaali (SCD)  1…3->FC, 4…->FD  (jääb ära)
– 2 AB-poolfinaali (SAB)   1…3->FA, 4…->FB
FC, FB, FA
Tulemused:                    EST  H1, H2, H3, H4, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary 
Terminid:
H Heat Eelsõit
R Repechage Vahesõit
Q Quarterfinal Veerandfinaal
SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne    
FA Final A  A-finaal (kohad 1-6)
FB Final B B-finaal (kohad 7-12)
FC Final C C-finaal (kohad 13-18)
jne    
TT Time Trial Eraldistart
ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud
P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)