2022 MK 2. etapp

17.06.2022 - 19.06.2022 All day
Poznan
Address: Wiankowa 3, 61-131 Poznań, Poola

 

World Rowing info
LIVE (finaalid)
*
Daily Results Summary 19.06
Daily Results Summary 18.06
Daily Results Summary 17.06

Daily Results Summary 16.06
ASETUS (Seeding)
Provisional Programme 16.06
Entries-By-Event
Entries-By-Event-Summary
Entries-By-Country
Athlete Lane Selection – Procedure (TEAMS)

ILM (yr.no)
ILM (Windfinder.com)
*
Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem).
Rowing Explaned
MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid:
(kohalik aeg, eesti aeg = +1h)
 
LM2x – meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat
2x_paariskahene1. Ander KOPPEL                – Pärnu SK Kalev
2. Elar LOOT                         – SAK Tartu
Kvalifikatsioonisüsteem:– 16 paati
– 3 eelsõitu (H)                     1…2->SA/B, 4…->R
– 2 vahesõit (R)                    1…3->SA/B, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SA/B)    1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused: ESTH1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
M4x – meeste paarisaeruline neljapaat
4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN          – Narva SK Energia
2. Allar RAJA                          – Pärnu SK Kalev
3. Tõnu ENDREKSON           – Pärnu SK
4. Johann POOLAK               – Pärnu SK Kalev
Kvalifikatsioonisüsteem:– 12 paati
– 2 eelsõitu (H)                       1->FA, 2…->R
– 2 vahesõitu (R)                    1…2->FA, 3…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:H1H2, R1, R2, FB, FA; Summary
M2x – meeste paarisaeruline kahepaat (EST/GER)
 1. Stephan KRÜGER            – Viljandi SK
2. Kaspar TAIMSOO            – Viljandi SK/Rostock
Kvalifikatsioonisüsteem:– 15 paati
– 3 eelsõitu (H)                     1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R)                    1…3->SA/B, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SA/B)    1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:H1H2H3RSAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary

Terminid:

HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)