2022 MM

18.09.2022 - 25.09.2022 All day
Racice
Address: Račice 138, 411 08 Račice, Tšehhi
World Rowing – INFO / LIVE
VIDEOD
AJAKAVA (17.09 seisuga)
ILM (yr.no)
Tuul (Windfinder.com)
*
Start List Summary (25.09)

Daily Results Summary (18.09)
Daily Results Summary (19.09)
Daily Results Summary (20.09)
Daily Results Summary (21.09)
Daily Results Summary (22.09)
Daily Results Summary (23.09)
Daily Results Summary (24.09)

Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
*
Event Bulletin
Team Manager Manual

Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
 Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

Järgmised stardid (kohalik aeg):
eesti aeg = +1h
L 24.09 – kell 15:26, M4x, FA
LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene1) Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev)
2) Elar LOOT (SAK Tartu)
Kvalifikatsionisüsteem:– 29 paati
– 5 eelsõitu (H),                   1…4->Q, 5…->R
– 2 vahesõitu (R),                1…2->Q ,3…->FE
– 4 veerandfinaali (Q),        1…3->SAB, 4…6->SCD
– 2 CD-poolfinaaali (SCD), 1…3->FC, 4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB),    1…3->FA, 4…6->FB
– FE, FD, FC, FB, FA
Tulemused:                ESTH1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia)
2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev)
3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK)
4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 17 paati
– 3 eelsõitu (H), 1…2->SAB
– 2 vahesõitu (R) 1…3->SAB, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB), 1…3->FA, 4…6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                ESTH1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary

 

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
Eesti Sõudeliit