2022 U19 EM

21.05.2022 - 22.05.2022 All day
Varese
Address: Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia

 

World Rowing info
LIVE (finaalid)
*
Results Summary (21.05)
Results Summary (22.05)
 TULEMUSED
*
Ajakava

Provisional Programme (as of 11.05)
Entries-By-Event
Entries-By-Event-Summary
Entries-By-Country
COVID-19 RESPONSE PLAN

ILM (yr.no)
ILM (Windfinder.com)
*
Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem).
Rowing Explaned
MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid:
(kohalik aeg, eesti aeg = +1h)
 
JM1x – noormeeste ühepaat
1x_yhene1. Christopher HEIN           – Tallinna SK
Kvalifikatsioonisüsteem:– 13 paati
– 3 eelsõitu (H),                  1,2,3->SA/B,    4…->R
– 1 vahesõit (R),                 1,2,3->SA/B,    4…->ELM
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1,2,3->FA,        4,5,6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FB, FA,  Tulemuste koond                        EST
JM4x – noormeeste paarisaeruline neljapaat
4x_paarisneljane1. Aleksei NIKITIN               – Narva SK Energia
2. Karl-Joosep RAUDKIVI   – Pärnu SK
3. Roobert HARJUS             – Pärnu SK Kalev
4. Daniil SVETLANOV          – Narva SK Energia
Kvalifikatsioonisüsteem:– 14 paati
– 3 eelsõitu (H),                  1,2,3->SA/B,    4…->R
– 1 vahesõit (R),                 1,2,3->SA/B,    4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1,2,3->FA,         4,5,6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA,  Tulemuste koond
JW4x – tütarlaste paarisaeruline neljapaat
4x_paarisneljane1. Sigrid LUTS                       – SAK Tartu
2. Kaisa OLESK                    – SAK Tartu
3. Doris MEINBEK                – Viljandi SK
4. Gerli ENDREKSON           – Viljandi SK
Kvalifikatsioonisüsteem:– 12 paati
– 2 eelsõitu (H),                    1->FA,             2…->R
– 2 vahesõitu (R),                 1,2->FA,          3…->FB
– FB, FA
Tulemused:H1, H2, R, FB, FA,  Tulemuste koond

 

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)