2022 U19-U23 MM

25.07.2022 - 31.07.2022 All day
Varese
Address: Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia

 

World Rowing info
Team Manager Manual
 Provisional Programme (29.07 seisuga)
*
Daily Results Summary (25.07)
Daily Results Summary (26.07)
Daily Results Summary (27.07)
Daily Results Summary (28.07)
Daily Results Summary (29.07)
Daily Results Summary (30.07)
Daily Results Summary (31.07)
*
U23 MM
Entry List by Event
Entries by Event – Summary
Number of Entries by Country
Entry List by Country

U19 MM

Entry List by Event
Entries by Event – Summary
Number of Entries by Country
Entry List by Country

ILM (yr.no)
Tuul (Windfinder.com)
*
Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem).
Rowing Explaned
MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid:
(kohalik aeg, eesti aeg = +1h)
 
JM1x – poiste ühepaat
1x_yhene1. Christopher HEIN (Tallinna SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 29 paati
– 5 eelsõitu (H),                 1…4->Q, 5…->R
– 2 vahesõitu (R),              1…2->Q, 3…->FE
– 4 veerandfinaali (Q),      1…3->SAB, 4…6->SCD
– 2 CD-poolfinaali (SCD), 1…3->FC, 4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB),  1…3->FA, 4…6->FB
– FE, FD, FC, FB, FA
Tulemused:                        ESTH1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA; Summary
JW4x – tütarlaste paarisaeruline neljapaat
4x_paarisneljane1. Sigrid LUTS (SAK Tartu)
2. Kaisa OLESK (SAK Tartu)
3. Doris MEINBEK (Viljandi SK)
4. Gerli Endrekson (Viljandi SK
Kvalifikatsioonisüsteem:– 15 paati
– 3 eelsõitu (H)                1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R)               1…3->SA/B, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                        ESTH1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
BLM2x – noormeeste paarisaeruline kergekaalu kahepaat
2x_paariskahene1. Mihhail NETSAJEV (Narva SK Energia)
2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:17 paati
– 3 eelsõitu (H)                  1…2->SAB, 3…->R
– 2 vahesõit (R)                 1…3->SAB, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB)  1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                        ESTH1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
BM8+ – noormeeste kaheksapaat
8_kaheksane1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK)
2. Karl Kristofer ORGSE (Tallinna SK)
3. Kaarel KIIVER (TÜASK)
4. Markus UIBO (SAK Tartu)
5. Leo MUISTE (Viljandi SK)
6. Rainer ORAS (Viljandi SK)
7. Rein MUDA (SAK Tartu)
8. Mark Theodor JALAKAS (TÜASK)
R Berit ALTTOA (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 12 paati
– 2 eelsõitu (H),    1->FA, 2…->R
– 2 vahesõitu (R), 1…2->FA, 3…->FB
– FB, FA
Tulemused:                        ESTH1, H2, R1, R2, FB, FA; Summary
BW1x – neidude ühepaat
1x_yhene1. Greta JAANSON (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 19 paati
– 4 eelsõitu (H),                 1…2->SAB, 3…->R
– 2 vahesõitu (R),              1…2->SAB, 3…->SCD
– 2 CD-poolfinaali (SCD), 1…3->FC, 4…->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB),  1…3->FA, 4…6->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused:                        ESTH1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA; Summary

 

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)