Final Olympic Qualification Regatta

15.05.2021 - 17.05.2021 All day
Luzern, Rotsee
Address: Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits

 

NB! E 17.05 finaalid toodud P 16.05 peale
LIVE STREAM/TRACKER
 TULEMUSED
 
INFO World Rowing‘u kodulehel
 AJAKAVA (15.05 –uus
 Start List Summary (16.05)
ILM
*
 Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem)
 Rowing Explaned
 MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid (eesti aeg): 
M4x (paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljaneEesti koondis:
1) Jüri-Mikk UDAM             (Tallinna SK)
2) Allar RAJA                       (Pärnu SK Kalev)
3) Tõnu ENDREKSON         (Pärnu SK)
4) Kaspar TAIMSOO           (Viljandi SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 8 paati, 
– 2 eelsõitu (H);                      1->FA,    2…->R
– 1 vahesõit (R);                     1-4->FA, 5…->ELM
– FA
Tulemused:H1, H2, R, FA, Summary
M2x (paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene
Eesti koondis:
1) Mikhail KUSHTEYN         (Narva SK Energia)
2) Johann POOLAK              (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 17 paati; 
– 4 eelsõitu (H);                      1-2->SA/B, 3…->R
– 2 vahesõitu (R);                   1-3->SA/B, 4…->ELM
– 2 AB-poolfinaali (SA/B);     1-3->FA, 4…->ELM
– FC, FB, FA
Tulemused:H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary
LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskaheneEesti koondis:
1) Elar LOOT                          (SAK Tartu)
2) Ander KOPPEL                  (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 18 paati
– 4 eelsõitu (H);                      1-2->SA/B, 3…->R
– 2 vahesõit (R);                     1-3->SA/B, 4…->ELM
– 2 AB-poolfinaali (SA/B);     1-3->FA, 4…->ELM
– FA 
Tulemused:H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary
Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)