Jaakson, Maier, Prosvirnin ja Sabiin on MMil hoos!

Vahur Mäe, toimetaja   |   28. juuli 2004, 23:17

wrch_2004_logoJuunioride MM Banyoles’is Hispaanias on eestlastele alanud suhteliselt edukalt.

Väga heas hoos on meie poiste paarisaeru neljapaat (Elar Jaakson, Valeri Prosvirnin, Artur Maier, Andrus Sabiin), kes võitis oma vahesõidu üllatavalt hea ajaga, 6.01,32

Eilsel MMi avapäeval oli paarisneljane jäänud sakslaste järel teiseks. Seega pidid nad poolfinaali ehk 12 parema hulka pääsu üritama tänases vahesõidus. 1000 meetri märgis oli meie paatkond veel selgelt viimane. Distantsi teise poole sõitsid nad aga võimsalt ning lõpetasid sõidu võitjatena ajaga 6.01,32. Inglise paatkond, kes pääses samuti poolfinaali, sai ajaks 6.03,00. Neljase teisteks konkurentideks 12 hulgas on veel Itaalia, Leedu, Holland, Prantsusmaa, Valgevene, Venemaa, Saksamaa, Argentiina, Austraalia ja Sloveenia.

Täna alustasid võistlemist ka meie teised paatkonnad. Poiste roolijata kahepaadi võistlusklassis jäid Rauno Talisoo ja Alvar Räägel oma eelsõidus lätlaste, sakslaste ja leedulaste järel neljandaks ning jätkavad vahesõidus.

Tüdrukute ühepaadil oli võistlustules 15-aastane Kaisa Pajusalu. Mitu aastat vanemate konkurentidega võisteldes oli ta eelsõidus kolmas ning üritab edasipääsu samuti vahesõidus.

Poiste paarisaeru kahepaadil jäid Alo Kuslap ja Kaspar Taimsoo eelsõidus samuti kolmandaks ning üritavad poolfinaali pääsu läbi vahesõidu. TULEMUSED