Kalender 2016

Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2016

Kuupäev Võistluse nimetus Koht Riik
30.01   Alfa 2016 / EMT sari, III etapp Tallinn EST
Sõudjate Talvepäevad (toimumine sõltub ilmast) Viljandi EST
21.02   Tartu suusamaraton Otepää EST
27.02 28.02 Treenerite seminar Tartu EST
05.03   Eesti MV sisesõudmises / EMT sari, IV etapp / Üliõp. MV Väike-Maarja EST
08.04   Sisesõudevõistlus “Kevad, tõmba Narva EST
09.04 10.04 Croatian Open Zagreb CRO
15.04 17.04 MK I etapp Varese ITA
30.04 01.05 Emajõe karikavõistlused Tartu EST
  01.05 Ülikoolide Kaheksapaatide matš Tartu EST
06.05 08.05 Euroopa meistrivõistlused Brandenburg GER
07.05 08.05 Gent International Regatta Gent BEL
20.05 22.05 OM Kvalifikatsioon Luzern SUI
21.05   Eesti Karikavõistlused Pärnu EST
22.05   Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu EST
27.05 29.05 MK II etapp Luzern SUI
04.06   Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn EST
05.06   Harku järve regatt Tallinn EST
11.06 12.06 Testid ja/või normi täitmine Pärnu EST
17.06 19.06 MK III etapp Poznan POL
24.06 26.06 Merevaigust Aer Trakai LTU
02.07   Viljandi Paadimees Viljandi EST
08.07 10.07 Euroopa noorte meistrivõistlused Trakai LTU
11.07 14.07 European Universities Games Zagreb CRO
16.07 17.07 Balti lahtised meistrivõistlused / jäävad ära Trakai LTU
23.07 24.07 Eesti MV, Veteranide MV Pärnu EST
30.07 31.07 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu EST
06.08 14.08 Olümpiamängud Rio BRA
06.08 07.08 Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused Pärnu EST
13.08   Aidu Cup / sõudevõistlust ei toimu Aidu EST
20.08 21.08 Pärnu MV sõudmises Pärnu EST
21.08 28.08 U23+U19 Maailmameistrivõistlused Rotterdam NED
02.09 04.09 FISU – Üliõpilaste MM Poznan POL
03.09   Kaheksapaatide kahesillaregatt Pärnu EST
04.09   Jüri Jaansoni kahesilla jooks Pärnu EST
08.09 11.09 World Masters Regatta Copenhagen DEN
17.09   Emajõe maraton Tartu EST
24.09   Sõudeliidu Kärajad Paide ? EST
01.10 02.10 Baltic Cup (U18) Hamburg GER
08.10 09.10 Väikeste paatide regatt Tartu EST
15.10   60. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu EST
22.10   Sisesõude maraton ? EST
29.10   Armada Cup Bern SUI
05.11   Märt Lelle jooksukross Pärnu EST
26.11   EMV C2 6000m – 2016-2017 sisesõudesarja I etapp Viljandi EST
30.11   Tänuõhtu (NB! toodud varasemaks) Tallinn EST
17.12   Pärnu LMV C2 – 2016-2017 sisesõudesarja II etapp Pärnu EST