Kalender 2018

image_pdfimage_print

Aastavaade PDF-formaadis

SÕUDEVÕISTLUSTE ja ÜRITUSTE  KALENDER 2018
KuupäevVõistluse/ürituse nimetusKohtRiik
27.01.18 Alfa 2018, SSS III etappTallinnEST
18.02.18 Tartu Maraton OtepääEST
03.03.18 Eesti MV sisesõudmises / SSS IV etapp / Üliõpilaste MVNarvaEST
10.03.1811.03.18Treenerite seminarTartu ?EST
06.04.18 “Tõmba, Kevad”, sisesõudevõistlusNarvaEST
14.04.1815.04.18Croatian OpenZagrebCRO
28.04.1829.04.18Emajõe karikavõistlusedTartuEST
04.05.1806.05.18Koondiste katsevõistlused / normitäitminePärnuEST
06.05.18 Ülikoolide kaheksapaatide matšTartuEST
19.05.18 Eesti KarikavõistlusedPärnuEST
20.05.18 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlusedPärnuEST
25.05.1827.05.18Noorte (U19) EMGravelinesFRA
01.06.1803.06.18MK I etappBelgradSRB
01.06.1803.06.18Suur Moskva regattMoskvaRUS
09.06.18 Eesti meistrivõistlused sprindisTallinnEST
10.06.18 Harku järve regattTallinnEST
22.06.1824.06.18MK II etappPoznanPOL
29.06.1801.07.18Merevaigust AerTrakaiLTU
07.07.18 Viljandi PaadimeesViljandiEST
13.07.1815.07.18MK III etappLuzernSUI
18.07.1822.07.18EUSA GamesCoimbraPOR
20.07.1821.07.18Balti MVPärnuEST
25.07.1829.07.18U23 MMPoznanPOL
03.08.1805.08.18EMStrthclydeGBR
04.08.1805.08.18Pärnu MVPärnuEST
11.08.1812.08.18ESS Kalev MVPärnuEST
08.08.1812.08.18Noorte (U19) MMRaciceCZE
18.08.1819.08.18Eesti U23 ja U19 MVPärnuEST
25.08.1826.08.18Eesti MV ja veteranide MVPärnuEST
01.09.1802.09.18U23 EMBrestBLR
02.09.18 Jüri Jaansoni kahesilla jooksPärnuEST
09.09.1816.09.18MMPlovdivBUL
15.09.18 Emajõe maratonTartuEST
27.09.1830.09.18World Masters RegattaSarasotaUSA
29.09.1830.09.18Baltic Cup (U18)KruszwicaPOL
06.10.1807.10.18Väikeste paatide regattTartuEST
06.10.1810.10.18Youth Olympic GamesB.AiresARG
13.10.18 Kaheksapaatide sügisregattTartuEST
21.10.18 Sisesõude maraton?EST
27.10.18 Armada CupBernSUI
03.11.18 Märt Lelle jooksukrossPärnu EST
17.11.1818.11.18Treenerite seminarJõulumäeEST
24.11.18 Eesti MV C2 6000m – SSS I etapp?EST
15.12.18 Pärnumaa MV sisesõudmises – SSS II etappPärnuEST
? Tänuõhtu?EST