Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2018

Aastavaade PDF-formaadis (22.02.2018 seisuga)

Kuupäev Võistluse/ürituse nimetus Koht Riik
27.01.18   Alfa 2018, SSS III etapp Tallinn EST
18.02.18   Tartu Maraton  Otepää EST
03.03.18   Eesti MV sisesõudmises / SSS IV etapp / Üliõpilaste MV Väike-Maarja EST
10.03.18 11.03.18 Treenerite seminar Tartu ? EST
06.04.18   “Tõmba, Kevad”, sisesõudevõistlus Narva EST
14.04.18 15.04.18 Croatian Open Zagreb CRO
28.04.18 29.04.18 Emajõe karikavõistlused Tartu EST
29.04.18   TÜ-TTÜ kaheksapaatide matš Tartu EST
04.05.18 06.05.18 Koondiste katsevõistlused / normitäitmine Pärnu EST
04.05.18 06.05.18 Season Open Regatta Trakai LTU
19.05.18   Eesti Karikavõistlused Pärnu EST
20.05.18   Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu EST
25.05.18 27.05.18 Noorte (U19) EM Gravelines FRA
01.06.18 03.06.18 MK I etapp Belgrad SRB
01.06.18 03.06.18 Suur Moskva regatt Moskva RUS
09.06.18   Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn EST
10.06.18   Harku järve regatt Tallinn EST
22.06.18 24.06.18 MK II etapp Linz AUT
29.06.18 01.07.18 Merevaigust Aer Trakai LTU
07.07.18   Viljandi Paadimees Viljandi EST
13.07.18 15.07.18 MK III etapp Luzern SUI
18.07.18 22.07.18 EUSA Games Coimbra POR
20.07.18 21.07.18 Balti MV Pärnu EST
25.07.18 29.07.18 U23 MM Poznan POL
02.08.18 05.08.18 EM Strathclyde GBR
04.08.18 05.08.18 Pärnu MV Pärnu EST
10.08.18 12.08.18 Üliõpilaste MM Shanghai CHI
11.08.18 12.08.18 ESS Kalev MV Pärnu EST
08.08.18 12.08.18 Noorte (U19) MM Racice CZE
18.08.18 19.08.18 Eesti U23 ja U19 MV Pärnu EST
25.08.18 26.08.18 Eesti MV ja veteranide MV Pärnu EST
01.09.18 02.09.18 U23 EM Brest BLR
02.09.18   Jüri Jaansoni kahesilla jooks Pärnu EST
09.09.18 16.09.18 MM Plovdiv BUL
15.09.18   Emajõe maraton Tartu EST
27.09.18 30.09.18 World Masters Regatta Sarasota USA
29.09.18 30.09.18 Baltic Cup (U18) Kruszwica POL
06.10.18 07.10.18 Väikeste paatide regatt Tartu EST
06.10.18 10.10.18 Youth Olympic Games B.Aires ARG
13.10.18   Kaheksapaatide sügisregatt Tartu EST
13.10.18   Tänuõhtu + veehooaja lõpupidu Tartu EST
27.10.18 28.10.2018 Sisesõude maraton Virtuaalne EST
27.10.18   Armada Cup Bern SUI
03.11.18   Märt Lelle mälestuseks jooksukross Pärnu EST
18.11.18   Ergomeetrite triatlon Tallinn EST
21.11.18 23.11.18 FISA Coaches Conference National Federations Conference Berliin GER
24.11.18   Eesti MV C2 6000m – SSS I etapp Viljandi EST
01.12.18 02.12.18 Treenerite seminar ? EST
15.12.18   Pärnumaa MV sisesõudmises – SSS II etapp Pärnu EST