Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2020

image_pdfimage_print
2020_Sõudevõistluste kalender (tööversioon 30.11.2019)
Tööversioon

KuuKpvVõistluse/ürituse nimetusKohtRiikMärkus
Jaanuar11EM – sisesõudminePrahaCZEERMB
25Alfa 2019 – 2018-2019 SSS III etappTallinnESTKlubi
Veebruar8-9MM – sisesõudminePariisFRAFISA
15Jooks 3000mTartuEST 
16Tartu MaratonOtepääESTESL
7-8MM – sisesõudminePariisFRAFISA
28-29Treenerite seminar ?Tallinn ?ESTESL
Märts1   
7Eesti MV, SSS IV etappNarvaESTESL
14-15   
Aprill4-5Croatia OpenZagrebCROEASL
10-12MK I etappSabaudiaITAFISA
25-26Emajõe KVTartuESTESL
27-29FISA Final European Ol. Q regattaVareseITAFISA
Mai1-3MK II etappVareseITAFISA
1-3Koondiste katsevõistlused U19, U23ViljandiESTESL
3Ülikoolide matš ?TartuESTESL
16-17   
17-19Final Olympic Qualification RegattaLuzernSUIFISA
22-24MK III etappLuzernSUIFISA
23Eesti KVPärnuESTESL
24Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused  ?PärnuESTKlubi
29-31Suur Moskva regattMoskvaRUSInt
30-31U19 EMBelgradSUIERMB
Juuni5-7EMPoznanPOLERMB
13Eesti MV sprindisTallinnESTESL
14Harku järve regattTallinnESTKlubi
20-21   
26-28Merevaigust AerTrakaiLTUInt
Juuli4Viljandi PaadimeesViljandiESTKlubi
11-12   
18-19Eesti MVViljandiESTESL
20-25EUSA mängudBelgradSRBEUSA
25-26Pärnumaa LMVPärnuESTKlubi
24-02OlümpiamängudTokyoJPNIOC
August1-2U19-U23 Eesti MVViljandiESTESL
7-8Balti MVŠiauliaiLTUInt
9Kalevi MVPärnuESTKlubi
15-16   
16-23Noorte (U19) MMBledSLOFISA
16-23U23 MMBledSLOFISA
27-29Üliõpilaste MMZagrebCROFISU
29-30   
September5Jüri Jaansoni kahesilla jooksPärnuESTKlubi
2-6World Rowing Masters RegattaLinzAUTFISA
5-6U23 EMDuisburgGERERMB
12Emajõe maraton   
19-20   
26-27Baltic Cup (U18)TrakaiLTUInt
Oktoober3Kaheksapaatide sügisregattTartuESTESL
Tänuõhtu + veehooaja lõpupiduTartuESTESL
10-11Väikeste paatide regattTartuESTESL
16-17   
24-25Sisesõude maratonVirtuaalne Klubi
31Treenerite seminar ??  
November1?   
7Märt Lelle mälestuseks jooksukrossPärnu ESTKlubi
14-15?   
21-22Eesti MV C2 6000m – 2019-2020 SSS I etapp?ESTESL
28-29?   
Detsember5-6Treenerite seminar ? ESTESL
12Pärnumaa MV C2PärnuESTKlubi
19-20   
26-27