Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2020

image_pdfimage_print
2020_Sõudevõistluste kalender (tööversioon 30.11.2019)
Tööversioon

KuuKpvVõistluse/ürituse nimetusKohtRiikMärkus
Jaanuar11EM – sisesõudminePrahaCZE 
25Alfa 2019 – 2018-2019 SSS III etappTallinnEST 
Veebruar1Kangitest 240xKohtadel  
7-8MM – sisesõudminePariisFRA 
15Jooks 3000mTartuEST 
16Tartu Maraton – jääb äraOtepääEST 
22-23   
29Treenererite seminar – lükkub edasiTallinn ?EST 
Märts1   
4-8World Rowing Virtual Indoor SprintsVirtuaalne  
7Eesti MV, SSS IV etappNarvaEST 
14-15Järelkasvukoondised lõunalaagrisse – jääb äraSkradinCRO 
 21-22   
Aprill3“Kevad Tõmba” – lükkub edasiNarvaEST 
4-5Croatia Open – jääb äraZagrebCRO 
10-12MK I etapp – jääb äraSabaudiaITA 
25-26Emajõe KV – lükkub edasiTartuEST 
27-29FISA Final European Ol. Q regatta – jääb äraVareseITA 
Mai1-3MK II etapp – jääb äraVareseITA 
1-3U19, U23 koondiste katsevõistlused – lükkub edasiViljandiEST 
3Ülikoolide matš – lükkub edasiTartuEST 
16-17   
17-19Final Olympic Qualification Regatta – jääb äraLuzernSUI 
22-24MK III etapp – jääb äraLuzernSUI 
23Eesti KV – lükkub edasiPärnuEST 
24E.W.Seileri mälestusvõistlused – lükkub edasiPärnuEST 
30-31U19 EM – lükkub edasiBelgradSRB 
Juuni4-8Suur Moskva regattMoskvaRUS 
 5-7EM – lükkub edasiPoznanPOL 
13Eesti MV sprindisTallinnEST 
14Harku järve regattTallinnEST 
20-21   
26-28Merevaigust AerTrakaiLTU 
Juuli4Viljandi PaadimeesViljandiEST 
11-12   
18-19Eesti MVViljandiEST 
20-25EUSA mängud – lükatud edasi 2021 aastasseBelgradSRB 
24-25Pärnumaa LMVPärnuEST 
24-02OlümpiamängudTokyoJPN 
August1-2U19-U23 Eesti MVViljandiEST 
7-8Balti MVŠiauliaiLTU 
9Kalevi MVPärnuEST 
15-16   
16-23Noorte (U19) MMBledSLO 
16-23U23 MMBledSLO 
27-29Üliõpilaste MMZagrebCRO 
29-30   
September5Jüri Jaansoni kahesilla jooksPärnuEST 
2-6World Rowing Masters RegattaLinzAUT 
5-6U23 EMDuisburgGER 
12Emajõe maraton   
19-20   
26-27Baltic Cup (U18)TrakaiLTU 
Oktoober3Kaheksapaatide sügisregattTartuEST 
Tänuõhtu + veehooaja lõpupiduTartuEST 
10-11Väikeste paatide regattTartuEST 
16-17   
24-25Sisesõude maratonVirtuaalne  
31Treenerite seminar ??  
November1?   
7Märt Lelle mälestuseks jooksukrossPärnu EST 
14-15?   
21-22Eesti MV C2 6000m – 2019-2020 SSS I etapp?EST 
28-29?   
Detsember5-6Treenerite seminar ? EST 
12Pärnumaa MV C2PärnuEST 
19-20   
26-27