Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2020

2020_Sõudevõistluste kalender (tööversioon 30.11.2019)
Tööversioon

Kuu Kpv Võistluse/ürituse nimetus Koht Riik Märkus
Jaanuar 11 EM – sisesõudmine Praha CZE  
25 Alfa 2019 – 2018-2019 SSS III etapp Tallinn EST  
Veebruar 1 Kangitest 240x Kohtadel    
7-8 MM – sisesõudmine Pariis FRA  
15 Jooks 3000m Tartu EST  
16 Tartu Maraton – jääb ära Otepää EST  
22-23      
29 Treenererite seminar – lükkub edasi Tallinn ? EST  
Märts 1      
4-8 World Rowing Virtual Indoor Sprints Virtuaalne    
7 Eesti MV, SSS IV etapp Narva EST  
14-15 Järelkasvukoondised lõunalaagrisse – jääb ära Skradin CRO  
  21-22      
Aprill 3 “Kevad Tõmba” – lükkub edasi Narva EST  
4-5 Croatia Open – jääb ära Zagreb CRO  
10-12 MK I etapp – jääb ära Sabaudia ITA  
25-26 Emajõe KV – lükkub edasi Tartu EST  
27-29 FISA Final European Ol. Q regatta – jääb ära Varese ITA  
Mai 1-3 MK II etapp – jääb ära Varese ITA  
1-3 Koondiste katsevõistlused U19, U23 – lükkub edasi Viljandi EST  
3 Ülikoolide matš – lükkub edasi Tartu EST  
16-17      
17-19 Final Olympic Qualification Regatta – jääb ära Luzern SUI  
22-24 MK III etapp – jääb ära Luzern SUI  
23 Eesti KV Pärnu EST  
24 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused  ? Pärnu EST  
30-31 U19 EM – edasi lükatud Belgrad SRB  
Juuni 4-8 Suur Moskva regatt Moskva RUS  
  5-7 EM – edasi lükatud Poznan POL  
13 Eesti MV sprindis Tallinn EST  
14 Harku järve regatt Tallinn EST  
20-21      
26-28 Merevaigust Aer Trakai LTU  
Juuli 4 Viljandi Paadimees Viljandi EST  
11-12      
18-19 Eesti MV Viljandi EST  
20-25 EUSA mängud – lükatud edasi 2021 aastasse Belgrad SRB  
24-25 Pärnumaa LMV Pärnu EST  
24-02 Olümpiamängud Tokyo JPN  
August 1-2 U19-U23 Eesti MV Viljandi EST  
7-8 Balti MV Šiauliai LTU  
9 Kalevi MV Pärnu EST  
15-16      
16-23 Noorte (U19) MM Bled SLO  
16-23 U23 MM Bled SLO  
27-29 Üliõpilaste MM Zagreb CRO  
29-30      
September 5 Jüri Jaansoni kahesilla jooks Pärnu EST  
2-6 World Rowing Masters Regatta Linz AUT  
5-6 U23 EM Duisburg GER  
12 Emajõe maraton      
19-20      
26-27 Baltic Cup (U18) Trakai LTU  
Oktoober 3 Kaheksapaatide sügisregatt Tartu EST  
Tänuõhtu + veehooaja lõpupidu Tartu EST  
10-11 Väikeste paatide regatt Tartu EST  
16-17      
24-25 Sisesõude maraton Virtuaalne    
31 Treenerite seminar ? ?    
November 1 ?      
7 Märt Lelle mälestuseks jooksukross Pärnu  EST  
14-15 ?      
21-22 Eesti MV C2 6000m – 2019-2020 SSS I etapp ? EST  
28-29 ?      
Detsember 5-6 Treenerite seminar ?   EST  
12 Pärnumaa MV C2 Pärnu EST  
19-20      
26-27