Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2021

Spordikomisjoni poolt juhatusele kinnitamiseks saadetud plaan

SÕUDEVÕISTLUSTE ja ÜRITUSTE  KALENDER 2021
Kuu Kuupäev   Võistluse/ürituse nimetus Koht Korraldaja
Jaanuar 2-3    
9-10    
16-17    
23 Alfa, 2020-2021 SSS III etapp Virtuaalne TAL/ESL
30-31    
Veebruar 6-7    
13 Jooks 3000m Pärnu ESL/KAL
21 Tartu maraton Otepää  
23-27 World Rowing Indoor Championship Virtuaalne WR
25 Sõudetreenerite kutseeksam Tartu  
27-28    
Märts 6 Eesti MV, 2020-2021 SSS IV etapp Virtuaalne ESL
13-14    
20-21    
27-28    
Aprill 3-4    
5-7 European Olympic Qualification Regatta Varese WR
9-11 EM Varese ERC/WR
30-02 MK 1.etapp Zagreb WR
Mai 1 Ülikoolide matš (edasi lükatud) Tartu TÜ/SAK
1-2 Koondiste katsevõistlused (edasi lükatud) Viljandi ESL
8-9 Emajõe KV (täpsustamisel) Tartu ESL/SAK
16-18 Final Olympic Qualification Regatta
Luzern WR
21-23 MK-2 Luzern WR
22-23 Koondiste katsevõistlused Viljandi ESL/VIL
29 Eesti KV Pärnu ESL
30 E.W.Seileri memoriaal Pärnu PÄR
Juuni 3-7 Suur Moskva regatt Moskva Int
4-6 MK 3.etapp Sabaudia WR
12 Eesti MV sprindis Tallinn ESL/TAL
13 Harku järve regatt Tallinn TAL
19-20    
26-27 Merevaigust Aer Trakai LIF
Juuli 3 Viljandi Paadimees Viljandi VIL
3-4 Croatia Open Zagreb Int
7-11 U23 MM Racice WR
14-16 EUSA Games (Jääb ära) Belgrad EUSA
17-18 Balti MV Viljandi ESL/VIL
23-30 2020 OM Tokyo IOC/WR
31-01 Pärnumaa lahtised MV Pärnu PÄR
August 7-8 Kalevi MV Pärnu KAL
11-15 U19 MM (kinnitus 10.05.2021) Plovdiv WR
19-21 Universiaad (edasi lükatud 2022.a-sse) Chengdu FISU
21-22 U19-U23 Eesti MV Viljandi ESL/VIL
28-29    
September 1 Sõudetreenerite kutseeksami avaldused Spordiinfo  
1-5 World Rowing Masters Regatta
(kinnitus 30.04.2021)
Linz WR
4 Jüri Jaansoni kahesilla jooks Pärnu PKSK
4-5 U23 EM (kinnitus 31.05.2021) Kruszwica ERC/WR
11-12 Eesti MV Viljandi ESL/VIL
15 Sõudetreenerite kutseeksam Tartu ESL
18 Emajõe maraton Tartu SAK
25-26 World Rowing Beach Sprint Oeiras WR
25-26 Baltic Cup (U18) Trakai LIF/BCB
Oktoober 1-3 World Rowing Coastal Championship Oeiras WR
9 Kaheksapaatide sügisregatt Tartu ESL/SAK
9-10 U19 EM (kinnitus 16.08.2021) München ECR/WR
16-17 Väikeste paatide regatt Tartu ESL/SAK
17-24 MM (kinnitus 12.07.2021) Shanghai WR
30-31 Sisesõudemaraton Virtuaalne  
November 6-7 Märt Lelle mälestuseks jooksukross Pärnu PÄR
13-14    
20-21 Eesti MV C2 6000m (2021-2022 SSS I etapp) ? ESL
27-28    
Detsember 4-5 Treenerite seminar ?   ESL
11-12 Pärnumaa MV C2 (2021-2022 SSS II etapp) Pärnu KAL
18-19 Tänuõhtu ? ?  
25-26    
    Lühendid    
  WR World Rowing (end FISA)    
  EUSA European University Sports Association    
  ERC European Rowing Confederation    
  FISU International University Sports Federation    
  BCB Baltic Cup Board    
  ESL Eesti Sõudeliit    
  KAL Pärnu Sõudekeskus Kalev    
  PÄR Pärnu Sõudeklubi    
  SAK Sõudmise ja aerutamise klubi “Tartu”    
  TAL Tallinna Sõudeklubi    
  TÜASK TÜ Akadeemiline Spordiklubi    
  VIL Viljandi Sõudeklubi    
  PKSK Pärnu Kahe Silla Klubi