Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2021

image_pdfimage_print

Spordikomisjoni poolt juhatusele kinnitamiseks saadetud plaan

SÕUDEVÕISTLUSTE ja ÜRITUSTE  KALENDER 2021
KuuKuupäev  Võistluse/ürituse nimetusKohtKorraldaja
Jaanuar2-3  
9-10  
16-17  
23Alfa, 2020-2021 SSS III etappVirtuaalne 
30-31  
Veebruar6-7  
13Jooks 3000mPärnuESL
21Tartu maratonOtepää 
23-27World Rowing Indoor ChampionshipVirtuaalneFISA
25Sõudetreenerite kutseeksamTartu 
27-28  
Märts6Eesti MV, 2020-2021 SSS IV etappVirtuaalneESL
13-14  
20-21  
27-28–                  Croatia Open (lükatud edasi 3-4.07.21)  
Aprill3-4  
5-7European Olympic Qualification RegattaVareseFISA
9-11EMVareseERC
17-18 (?)
24 (?)
– Treenerite seminar (täpsustamisel)VirtuaalneESL
24-25Emajõe KV (edasi lükatud, uus otsus peale 12.04)TartuESL
30-02MK 1.etappZagrebFISA
Mai1Ülikoolide matš (edasi lükatud)TartuTÜ/SAK
1-2Koondiste katsevõistlusedViljandiESL
8-9  
16-18Final Olympic Qualification Regatta
LuzernFISA
21-23MK-2LuzernFISA
22-23U19 EM (uus otsus 12.04.21)MünchenERC
29Eesti KVPärnuESL
30E.W.Seileri memoriaalPärnuPÄR
Juuni3-7Suur Moskva regattMoskvaInt
4-6MK 3.etapp (kinnitus 01.03.2021)SabaudiaFISA
12Eesti MV sprindisTallinnESL/TAL
13Harku järve regattTallinnTAL
19-20  
25U23 MM ülesandmine  
26-27Merevaigust AerTrakaiLIF
Juuli3Viljandi PaadimeesViljandiVIL
3-4Croatia OpenZagrebInt
7-11U23 MM (kinnitus 12.04.2021)RaciceFISA
14-16EUSA Games (Jääb ära)BelgradEUSA
17-18Balti MVViljandiESL
23-302020 OMTokyoFISA
30U19 MM ülesandmine  
31-01Pärnumaa lahtised MVPärnuPÄR
August7-8Kalevi MVPärnuKAL
11-15U19 MM (kinnitus 10.05.2021)PlovdivFISA
19-21Universiaad (edasi lükatud 2022-sse)ChengduFISU
20U23 EM ülesandmine  
21-22U19-U23 Eesti MVViljandiESL/VIL
28-29  
September1Sõudetreenerite kutseeksami avaldusedSpordiinfo 
1-5World Rowing Masters Regatta
(kinnitus 30.04.2021)
LinzFISA
4Jüri Jaansoni kahesilla jooksPärnuKSK
4-5U23 EM (kinnitus 31.05.2021)KruszwicaERC
11-12Eesti MVViljandiESL/VIL
15Sõudetreenerite kutseeksamTartuESL
18Emajõe maratonTartuSAK
25-26World Rowing Beach SprintOeirasFISA
25-26Baltic Cup (U18)TrakaiInt
Oktoober1-3World Rowing Coastal ChampionshipOeirasFISA
9Kaheksapaatide sügisregattTartuESL/SAK
16-17Väikeste paatide regattTartuESL/SAK
17-24MM (kinnitus 12.07.2021)ShanghaiFISA
30-31SisesõudemaratonVirtuaalne 
November6-7Märt Lelle mälestuseks jooksukrossPärnuPÄR
13-14  
20-21Eesti MV C2 6000m
2021-2022 SSS I etapp
?ESL
27-28  
Detsember4-5Treenerite seminar ? ESL
11-12Pärnumaa MV C2
2021-2022 SSS II etapp
PärnuKAL
18-19Tänuõhtu ?? 
25-26