Sõudevõistluste ja ürituste kalender 2021

Spordikomisjoni poolt juhatusele kinnitamiseks saadetud plaan

SÕUDEVÕISTLUSTE ja ÜRITUSTE  KALENDER 2021
Kuu Kuupäev   Võistluse/ürituse nimetus Koht Korraldaja
Jaanuar 2-3    
9-10    
16-17    
23 Alfa, 2020-2021 SSS III etapp Virtuaalne  
30-31    
Veebruar 6-7    
13 Jooks 3000m Pärnu ESL
21 Tartu maraton Otepää  
23-27 World Rowing Indoor Championship Virtuaalne FISA
25 Sõudetreenerite kutseeksam Tartu  
27-28    
Märts 6 Eesti MV, 2020-2021 SSS IV etapp Virtuaalne ESL
13-14    
20-21    
27-28 –                  Croatia Open (lükatud edasi 3-4.07.21)    
Aprill 3-4    
5-7 European Olympic Qualification Regatta Varese FISA
9-11 EM Varese ERC
17-18 (?)
24 (?)
– Treenerite seminar (täpsustamisel) Virtuaalne ESL
24-25 Emajõe KV (edasi lükatud, uus otsus peale 12.04) Tartu ESL
30-02 MK 1.etapp Zagreb FISA
Mai 1 Ülikoolide matš (edasi lükatud) Tartu TÜ/SAK
1-2 Koondiste katsevõistlused Viljandi ESL
8-9    
16-18 Final Olympic Qualification Regatta
Luzern FISA
21-23 MK-2 Luzern FISA
22-23 U19 EM (uus otsus 12.04.21) München ERC
29 Eesti KV Pärnu ESL
30 E.W.Seileri memoriaal Pärnu PÄR
Juuni 3-7 Suur Moskva regatt Moskva Int
4-6 MK 3.etapp (kinnitus 01.03.2021) Sabaudia FISA
12 Eesti MV sprindis Tallinn ESL/TAL
13 Harku järve regatt Tallinn TAL
19-20    
25 U23 MM ülesandmine    
26-27 Merevaigust Aer Trakai LIF
Juuli 3 Viljandi Paadimees Viljandi VIL
3-4 Croatia Open Zagreb Int
7-11 U23 MM (kinnitus 12.04.2021) Racice FISA
14-16 EUSA Games (Jääb ära) Belgrad EUSA
17-18 Balti MV Viljandi ESL
23-30 2020 OM Tokyo FISA
30 U19 MM ülesandmine    
31-01 Pärnumaa lahtised MV Pärnu PÄR
August 7-8 Kalevi MV Pärnu KAL
11-15 U19 MM (kinnitus 10.05.2021) Plovdiv FISA
19-21 Universiaad (edasi lükatud 2022-sse) Chengdu FISU
20 U23 EM ülesandmine    
21-22 U19-U23 Eesti MV Viljandi ESL/VIL
28-29    
September 1 Sõudetreenerite kutseeksami avaldused Spordiinfo  
1-5 World Rowing Masters Regatta
(kinnitus 30.04.2021)
Linz FISA
4 Jüri Jaansoni kahesilla jooks Pärnu KSK
4-5 U23 EM (kinnitus 31.05.2021) Kruszwica ERC
11-12 Eesti MV Viljandi ESL/VIL
15 Sõudetreenerite kutseeksam Tartu ESL
18 Emajõe maraton Tartu SAK
25-26 World Rowing Beach Sprint Oeiras FISA
25-26 Baltic Cup (U18) Trakai Int
Oktoober 1-3 World Rowing Coastal Championship Oeiras FISA
9 Kaheksapaatide sügisregatt Tartu ESL/SAK
16-17 Väikeste paatide regatt Tartu ESL/SAK
17-24 MM (kinnitus 12.07.2021) Shanghai FISA
30-31 Sisesõudemaraton Virtuaalne  
November 6-7 Märt Lelle mälestuseks jooksukross Pärnu PÄR
13-14    
20-21 Eesti MV C2 6000m
2021-2022 SSS I etapp
? ESL
27-28    
Detsember 4-5 Treenerite seminar ?   ESL
11-12 Pärnumaa MV C2
2021-2022 SSS II etapp
Pärnu KAL
18-19 Tänuõhtu ? ?  
25-26