8 | 9 | 10 | 11 | 12All day 12.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia World Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD… AJAKAVA (11.04.2024 seisuga) Asetus Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual MUDELAJAD PILDID Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Elar LOOT (SAK Tartu) katkestas peale 1/4-finaali | Kvalifikatsionisüsteem: | – 28 paati – 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FE, FD, FC, FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) * Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 13All day 13.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia World Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD… AJAKAVA (11.04.2024 seisuga) Asetus Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual MUDELAJAD PILDID Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Elar LOOT (SAK Tartu) katkestas peale 1/4-finaali | Kvalifikatsionisüsteem: | – 28 paati – 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FE, FD, FC, FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) * Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 14All day 14.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia World Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD… AJAKAVA (11.04.2024 seisuga) Asetus Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual MUDELAJAD PILDID Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Elar LOOT (SAK Tartu) katkestas peale 1/4-finaali | Kvalifikatsionisüsteem: | – 28 paati – 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FE, FD, FC, FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) * Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
22 | 23 | 24 | 25All day 25.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (28.03 seisuga) OM-kvalifikatsioonisüsteem Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 26All day 26.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (28.03 seisuga) OM-kvalifikatsioonisüsteem Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 27All day 27.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (28.03 seisuga) OM-kvalifikatsioonisüsteem Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 28All day 28.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (28.03 seisuga) OM-kvalifikatsioonisüsteem Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|