Koondise katsed: Kuslap ja Talisoo parimad üksikaeru kahepaatidel

Vahur Mäe, toimetaja   |   29. apr. 2011, 19:28

Pärnus jätkuvad sõudekoondise moodustamise katsevõistlused. Selgunud on parimad ühepaadisõudjad, kelleks on Andrei Jämsä ja Kaisa Pajusalu ning üksikaerusõudjad, kelle seas parimat minekut näitasid Alo Kuslap ning Rauno Talisoo.

Kui täna hommikuse programmi tipphetkedeks oli meeste ühepaatide finaal, mille tulises lõpuheitluses edestas Andrei Jämsä üllatuslikult klubikaaslast Tõnu Endreksoni, siis lõuna ajal startinud ning paatkondadele roolimisega probleeme tekitanud sõit meeste roolijata kahepaatide finaalis osutus parimaks tulemusega 6.58,59 Viljandi Sõudeklubi ja Pärnu Sõudekeskus Kalevi segapaatkond Alo Kuslap-Rauno Talisoo.

Järgnesid ajaga 6.59,43 samadel organisatsioonilistel alustel moodustatud duo Martin Neerot-Jaan Laos ning resultaadiga 7.04,99 Sten-Erik Anderson-Kaur Kuslap.

Laupäevaks, mis on katsete viimane päev, moodustati suuremad paatkonnad, aga erandiga, et Tõnu Endrekson stardib taas ühepaadil.

Paarisaeru kahepaatidest näeb stardis mitmekordseid MM-medalliste Kaspar Taimsood-Allar Rajat, täna ühepaadil katsevõistlused võitnud Andrei Jämsät, kes läheb veele koos narvalase Igor Kuzminiga ning koosseisu Martin Neerot-Joosep Laos.

Ülejäänud tänaseid tulemusi ning homseid stardinimekirju vaata siit!