E | T | K | N | R | L | P |
---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6All day 6.04.2024 Kanali Aidu küla, Maidla 42303 Ida-Viru maakond, Eesti Päevakava Laupäev | Teema | 10:45 | 11:15 | Saabumine | 11:15 | 12:00 | Sessioon 1 | 12:00 | 12:45 | Sessioon 2 | 12:45 | 13:30 | Lõuna | 13:30 | 14:15 | Sessioon 3 | 14:15 | 15:00 | Sessioon 4 | 15:00 | 15:15 | Kohvipaus | 15:15 | 16:00 | Sessioon 5 | 16:00 | 16:45 | Sessioon 6 | | | |
All day 6.04.2024-7.04.2024 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia
| 7All day 7.04.2024-7.04.2024 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia
|
8 | 9 | 10 | 11 | 12All day 12.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia World Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD… AJAKAVA (11.04.2024 seisuga) Asetus Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual MUDELAJAD PILDID Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Elar LOOT (SAK Tartu) katkestas peale 1/4-finaali | Kvalifikatsionisüsteem: | – 28 paati – 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FE, FD, FC, FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) * Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 13All day 13.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia World Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD… AJAKAVA (11.04.2024 seisuga) Asetus Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual MUDELAJAD PILDID Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Elar LOOT (SAK Tartu) katkestas peale 1/4-finaali | Kvalifikatsionisüsteem: | – 28 paati – 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FE, FD, FC, FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) * Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 14All day 14.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia World Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD… AJAKAVA (11.04.2024 seisuga) Asetus Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual MUDELAJAD PILDID Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Elar LOOT (SAK Tartu) katkestas peale 1/4-finaali | Kvalifikatsionisüsteem: | – 28 paati – 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FE, FD, FC, FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) * Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25All day 25.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari All day 25.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE AJAKAVA (24.04 seisuga) ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | L 27.04, k 14:40 – M4x, FA (A-finaal) |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu Endrekson (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | – 10 paati – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->FB – A- ja B-finaal (FA, FB) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary | | | |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country OM-kvalifikatsioonisüsteem Team Manager Manual Bülletään Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 26All day 26.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari All day 26.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE AJAKAVA (24.04 seisuga) ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | L 27.04, k 14:40 – M4x, FA (A-finaal) |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu Endrekson (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | – 10 paati – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->FB – A- ja B-finaal (FA, FB) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary | | | |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country OM-kvalifikatsioonisüsteem Team Manager Manual Bülletään Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 27All day 27.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari All day 27.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE AJAKAVA (24.04 seisuga) ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | L 27.04, k 14:40 – M4x, FA (A-finaal) |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu Endrekson (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | – 10 paati – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->FB – A- ja B-finaal (FA, FB) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary | | | |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country OM-kvalifikatsioonisüsteem Team Manager Manual Bülletään Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 28All day 28.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari All day 28.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE AJAKAVA (24.04 seisuga) ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | L 27.04, k 14:40 – M4x, FA (A-finaal) |
Start List Summary (25.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu Endrekson (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | – 10 paati – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->FB – A- ja B-finaal (FA, FB) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary | | | |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country OM-kvalifikatsioonisüsteem Team Manager Manual Bülletään Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
29All day 29.04.2024 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti Kõigil uutel kutseeksami sooritajatel ja kutsetaseme taastaotlejatel tuleb avaldus esitada e-keskkonnas. Kogu vajalik info ning lingid leiate aadressil http://www.sport.ee/et/treenerid Enne andmete sisestamist palun lugege läbi juhend. Kutseeksam toimumis aeg: 22.05.2024 Dokumentide esitamise tähtaeg: 29.04.2024 Kutseeksami toimumise koht: Tartu, Ujula 4, Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituut Eksamitasu:Abitreener | EKR 3 | 40€ | Nooremtreener | EKR 4 | 47€ | Treener | EKR 5 | 56€ | Vanemtreener | EKR 6 | 72€ | Meistertreener | EKR 7 | 80€ | Eliittreener | EKR 8 | 100€ |
Eksamitasu tuleb kanda Eesti Sõudeliidu arvelduskontole EE30 2200 2210 6865 0679, Swedbank Täiendav info: Priit Purge EOK sõudetreenerite kutsekomisjoni esimees Mob: +372 5836 3080
| 30 | | | | | |