Noorte OM: Võsu võitleb pääsu eest C-finaali

Vahur Mäe, toimetaja   |   17. aug. 2010, 00:00
Singapuris on käimas noorte, kuni 18-aastaste sportlaste, olümpiamängud, kus neidude ühepaadil teeb kaasa pärnulanna Eglit Võsu.
Noorte_OM_2010_logo
Noorte_OM_2010_Eglit_Vosu_1
Eglit Võsu Marina Reservoir’il.                                    Foto: Jaan Tults
Jäänud oma eelsõidus viiendaks, tegi Võsu täna uue katse lunastada poolfinaali pääset vahesõidus, kust 12 parema sekka liikusid vaid kaks kiiremat. Sõidu võitis hiinlanna Ting Cao tulemusega 3.56,58. Teine edasipääseja oli Hollandit esindav Annick Taselaar ajaga 3.57,11.
Esimesena jäi poolfinaalist välja kolmandana lõpetanud sloveenitar Tarin Cokelj (4.01,99). Võsu saavutas ajaga 4.04,16 neljanda, austerlanna Jana Hausberger tulemusega 4.13,68 viienda koha.
Homme kohaliku aja järgi kell 10.00 toimub Võsu osalusel C/D poolfinaal, kust kolm paremat pääsevad C finaali võistlema kohtadele 13-18.
Võsu tuleb veele esimeses sõidus, vastasteks belglanna Eveline Peleman, serblanna Jovana Arsic, Singapuri esindav Joanna Lai Chan ning Sudaani sportlane Ali Muram.
Eglit Võsu abiliseks Singapuris on treener Jaan Tults.