Pärnus selgusid Eesti noortemeistrid

Vahur Mäe, toimetaja   |   27. aug. 2012, 04:51

Läinud nädalavahetusel toimusid Pärnus U23 ja noorte vanuseklassi Eesti meistrivõistlused, tuues kokku vabariigi noorteparemiku kõikidest sõudeklubidest.

Lõpuprotokoll

Enim kuldmedaleid, 10, kogus Pärnu Sõudekeskus Kalev. Märkimisväärne on Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi (TÜ ASK) tõus Eesti sõudekaardil – neile kuulus 4 kulda. Siinkohal märgib sõudeliidu kodulehekülg ära värsked Eesti meistrid:

Poiste B ühepaat: Daniel Liik, Pärnu Sõudeklubi 7.37,7;
U23 naiste paarisaeru kahepaat: Kaleria Raina, Polina Varsavskaja, SK Energia 7.31,0;
Tüdrukute A ühepaat: Liis Küünal, TÜ ASK 8.12,9;
Poiste A paarisaeru kahepaat: Maanus Leesment, Geir Suursild, Pärnu Sõudekeskus Kalev 6.43,2;
Poiste C paarisaeru kahepaat (1000 m): Sander Sihver, Ander Koppel, Pärnu Sõudekeskus Kalev 3.38,8;
Tüdrukute C ühepaat (1000 m): Kärolyn Mäesaar, Viljandi Sõudeklubi 4.14,0;
Poiste A roolijata kahepaat: Rait Merisaar, Maanus Leesment, Pärnu Sõudekeskus Kalev 7.12,8;
Tüdrukute B paarisaeru kahepaat: Krete Koovit, Erli Mat, Viljandi Sõudeklubi 8.04,2;
Tüdrukute A roolijata neljapaat: Ingrid Aamer, Nele Küüts, Anett Kivikas, Kristina Rabi, Pärnu Sõudeklubi 7.44,9;
U23 meeste paarisaeru kahepaat: Joosep Laos, Sten-Erik Anderson, Pärnu Sõudekeskus Kalev 6.39,6;
Poiste B paarisaeru neljapaat: Reimo Otter, Kasper Jürimäe, Erik Amor, Daniel Liik 6.30,9;
Poiste A ühepaat: Jüri-Mikk Udam, Tallinna Sõudeklubi 7.25,5;
Tüdrukute kaheksapaat: Margot Oinus, Kätlin-Regiina Kirjanen, Margaret Koord, Keidi Kütt, Barbara Paukson, Karoli Loot, Marliis Reinkort, Liis Küünal, roolija Nele Mai Viin, TÜ ASK 7.18,2;
Poiste A roolijaga neljapaat: Rait Merisaar, Joosep Veltson, Geir Suursild, Maanus Leesment, roolija Siim Schvede, Pärnu Sõudekeskus Kalev 6.48,9;
Tüdrukute A paarisaeru kahepaat: Marliis Reinkort, Liis Küünal, TÜ ASK 7.43,1;
Poiste B paarisaeru kahepaat: Erik Amor, Daniel Liik, Pärnu Sõudeklubi 7.01,1;
Tüdrukute B ühepaat: Erli Mat, Viljandi Sõudeklubi 8.28,0;
U23 meeste roolijata kahepaat: Karl Koppel, Sten-Erik Anderson, Pärnu Sõudekeskus Kalev 7.08,0;
Poiste A paarisaeru neljapaat: Joosep Veltson, Geir Suursild, Maanus Leesment, Siim Schvede, Pärnu Sõudekeskus Kalev 6.26,9;
Poiste C ühepaat (1000 m): Ander Koppel, Pärnu Sõudekeskus Kalev3.49,4;
Tüdrukute C paarisaeru kahepaat (1000 m): Gerlyn Triksberg, Kristel Gustavson, Pärnu Sõudekeskus Kalev 4.15,2;
U23 meeste ühepaat: Kaur Kuslap, Viljandi Sõudeklubi 7.08,5;
U23 naiste ühepaat: Kaleria Raina, SK Energia 8.07,4;
Tüdrukute A paarisaeru neljapaat: Barbara Paukson, Margaret Koord, Marliis Reinkort, Liis Küünal, TÜ ASK 7.13,4;
Poiste kaheksapaat: Rait Alliku, Silver Käsper, Rait Merisaar, Siim Altoa, Joosep Veltson, Siim Schvede, Geir Suursild, Maanus Leesment, roolija Ander Koppel 6.07,05.