Pärnus jagati noortemedaleid

Vahur Mäe, toimetaja   |   25. aug. 2013, 20:35

Läinud nädalavahetusel toimusid Pärnus alla 23-aastaste ning noorte klassi Eesti meistrivõitlused, tuues kokku vabariigi paremiku kõikidest sõudeklubidest.

Võistlused peeti kahel päeval ning medaleid jagati ka kõige noorematele – 12 ja 13-aastastele C klassi sõudjatele, kel võistlusmaa pikkuseks poole lühem ehk 1000 meetrit.  Kohtunike žürii esimees Robert Väli märkis, et võistluste tase oli ühtlasem kui varasematel aastatel, mis väljendus selleski, et medalitabloos figureerisid mitmed erinevad klubid ning kellegi ülekaal ei olnud mäekõrgune.

2013 noorte EMV
Poiste C 2x poodium: Mikhail Kushteyn, Nikita Gorlov, Sander Sihver, Rain Harjus, Joonas Toom, Rasmus Pihu. Foto: Jane Kalda

Siinkohal toob sõudeliidu koduleht välja paadiklasside kuldmedallistid:

Poiste B ühepaat: Johann Poolak, Pärnu Sõudekeskus Kalev  7.30,1;
U23 naiste paarisaeru kahepaat: Kaleria Raina, Polina Varšavskaja 7.28,9;
Tüdrukute A ühepaat: Marliis Reinkort, TÜASK 8.07,3;
Poiste A paarisaeru kahepaat: Artur Veske, Ilja Grigorjev, Narva Spordikool Energia 6.50,2;
Poiste C paarisaeru kahepaat: Sander Sihver, Rain Harjus, Pärnu Sõudekeskus Kalev 3.22,9;
Tüdrukute C ühepaat: Kärolyn Mäesaar, Viljandi Sõudeklubi 3.53,4;
Tüdrukute B paarisaeru kahepaat: Mona Küüts, Karoline Lünekund, Pärnu Sõudeklubi 7.48,0;
Poiste A roolijata kahepaat: Markus Ritson, Daniel Liik, Pärnu Sõudeklubi 6.59,0;
Tüdrukute A roolijata neljapaat: Karoline Lünekund, Liisa Raie, Anette Steinberg, Jessika Scholz, Pärnu Sõudeklubi 7.17,4;
U23 meeste paarisaeru kahepaat: Martin Laius, Geir Suursild, Pärnu Sõudekeskus Kalev;
Poiste B paarisaeru neljapaat: Marko Laius, Johann Poolak, Sander Sihver, Ander Koppel, Pärnu Sõudekeskus Kalev 6.16,1;
Poiste A ühepaat: Andreas Lünekund, Pärnu Sõudeklubi 7.05,8;
Tüdrukute kaheksapaat: Marta Tolli, Kätlin Strikholm, Mona Küüts, Nora Küüts, Karoline Lünekund, Liisa Raie, Anette Steinberg, Jessika Scholz, Liisa Aunapuu.
Poiste B paarisaeru kahepaat: Marko Laius, Johann Poolak, Pärnu Sõudekeskus Kalev 7.00,0;
U23 naiste ühepaat: Marliis Reinkort, TÜASK 8.07,7;
Poiste A roolijaga neljapaat: Erik Amor, Reimo Otter, Markus Ritson, Daniel Liik, Kristo Rosin, Pärnu Sõudeklubi 6.46,9;
Tüdrukute A paarisaeru kahepaat: Krete Koovit, Erli Mat, Viljandi Sõudeklubi 7.43,2;
Tüdrukute B ühepaat: Kärolyn Mäesaar, Viljandi Sõudeklubi 8.29,3;
U23 meeste roolijata kahepaat: Karl Koppel, Martin Laius, Pärnu Sõudekeskus Kalev 6.59,8;
Poiste A paarisaeru neljapaat: Reimo Otter, Markus Ritson, Andreas Lünekund, Daniel Liik, Pärnu Sõudeklubi 6.19,2;
Poiste C ühepaat: Sander Sihver; Pärnu Sõudekeskus Kalev 3.56,1;
Tüdrukute C paarisaeru kahepaat: Gerlyn Triksberg, Kristel Gustavson, Pärnu Sõudekeskus Kalev 4.05,2;
U23 meeste ühepaat: Geir Suursild, Pärnu Sõudekeskus Kalev 7.14,4;
Tüdrukute A paarisaeru neljapaat: Karoli Loot, Keidi Kütt, Margaret Koord, Marliis Reinkort, TÜASK 7.13,1;
Poiste kaheksapaat: Andri Kaaremäe, Rauno Merila, Reimo Otter, Rando Aomere, Erik Amor, Andreas Lünekund, Markus Ritson, Daniel Liik, Kristo Rosin, Pärnu Sõudeklubi 6.10,9.