Pärnus toimusid Kalevi meistrivõistlused

Vahur Mäe, toimetaja   |   10. aug. 2020, 00:26
image_pdfimage_print

Pühapäeval toimusid suvepealinnas spordiselts Kalevi lahtised meistrivõistlused enam kui saja osavõtjaga, kus erinevas vanuse- ja paadiklassides jagati välja 17 medalikomplekti. Kuni 14aastased läbisid 500, teised 1000 meetrit. Segakoosseisulistele paarisaeru kahepaatidele oli kavas 250 meetrit.

Naiste ühepaadil võitis Elo Luik Pärnu sõudeklubist. Meeste samas paadiklassis oli parim SAK Tartu hingekirjas Elar Loot.

Tulemused (protokoll on leitav siin)

1000 meetrit

Meesveteranide roolijata neljapaat: 1. Urmas Hein, Tanel Kliiman, Argo Normak, Indrek Salk (SAK Tartu, 3.29,7).

Tüdrukute B-klassi (15-16aastased) paarisaeru kahepaat: 1. Jelizaveta Petrova, Uljana Safonova (Narva Energia, 3.55,2), 2. Laura Kallas, Isabel Padul (Pärnu SK Kalev, 4.04,2), 3. Hannabell Ool, Doris Meinbek (Viljandi SK, 4.12,5).

Tüdrukute A-klassi (17-18aastased) ühepaat: 1. Helene Dimitrijev (Viljandi SK, 4.08,7), 2. Kelli Järvoja (Pärnu SK, 4.15,2), 3. Sigrid Luts (SAK Tartu, 4.22,5).

Poiste A-klassi roolijata kahepaat: 1. Raiko Taave Tammjärv, Rasmus Jõesaar (Pärnu SK, 3.32,2), 2. Hannes Arumäe, Mikk Karus (Viljandi SK, 3.46,5), 3. Taavi Tamm, Markus Uibo (SAK Tartu, 3.48,2).

Meeste roolijata kahepaat: 1. Martin Rahuoja, Margus Kodasma (Pärnu SK, 3.27,2).

Naiste ühepaat: 1. Elo Luik (Pärnu SK, 3.57,2), 2. Rachel Kõllo (SAK Tartu, 4.01,9), 3. Kadri Vilbaste (Pärnu SK Kalev, 4.11,2).

Meeste ühepaat: 1. Elar Loot (SAK Tartu, 3.42,8).

Poiste B-klassi paarisaeru kahepaat: 1. Daniil Svetlanov, Aleksei Nikitin (Narva, 3.31,7), 2. Märt Veri, Kristho Kaldmaa (SAK Tartu, 3.38,3), 3. Karl Joosep Raudkivi, Karel Allik (Pärnu SK, 3.44,6).

Naisveteranide roolijata neljapaat: 1. Katri Aron, Maris Moorits, Eva-Maria Rand, Helena Antsov (Pärnu SK/Pärnu SK Kalev, 4.30,1).

Meesveteranide paarisaeru kahepaat: 1. Kaupo Koplus, Kaido Koppel (Pärnu SK Kalev, 3.59,9).

Poiste A-klassi ühepaat: 1. Leo Muiste (Viljandi SK, 4.11,2), 2. Ken-Markus Üle (SAK Tartu, 4.13,2), 3. Mihhail Netšajev (Narva, 4.14,1).

Segakoosseisuline paarisaeru neljapaat: 1. Kaisa Olesk, Sigrid Luts, Märt Veri, Kristho Kaldmaa (SAK Tartu, 3.29,8), 2. Laura Kallas, Isabel Padul, Sten-Rasmus Meri, Roobert Harjus (Pärnu SK Kalev, 3.30,6), 3. Lisete Mänd, Bärbel Rõõm, Karel Allik, Karl Joosep Raudkivi (Pärnu SK, 3.42,4).

500 meetrit

Tüdrukute D-klassi (11-12aastased) ühepaat: 1. Lisandra Šapkin (Pärnu SK, 2.48,6), 2. Liisa Sindi (Viljandi SK), 3. Liisa Oras (Viljandi SK).

Tüdrukute C-klassi (13-14aastased) paarisaeru kahepaat: 1. Lisete Mänd, Bärbel Rõõm (Pärnu SK, 1.58,5), 2. Viktoria Tõnismäe, Kaisa Olesk (SAK Tartu, 2.01,4), 3. Marie-Ann Grigorova, Anna Karzubova  (SAK Tartu, 2.03,7).

Poiste D-klassi ühepaat: 1. Martin Villems (Viljandi SK, 2.20,3), 2. Aksel Georg Aruste (Pärnu SK, 2.32,5), 3. Edvardas Grigalyunas (SAK Tartu, 2.34,7).

Poiste C-klassi paarisaeru kahepaat: 1. Robin Hunt, Sebastian Orav (Pärnu SK, 1.47,2), 2. Edvard Skrivel, Daniil Gulov (Narva, 1.53,8), 3. Kert Allik, Marcus Viks (Pärnu SK, 1.55,4).

250 meetrit

Segakoosseisuline paarisaeru kahepaat: 1. Margus Kodasma, Annabel Aron (Pärnu SK, 43,9), 2. Grete Alttoa, Ander Koppel (Pärnu SK Kalev, 44,9), 3. Helene Dimitrijev, Elar Loot (Viljandi SK, SAK Tartu, 45,2).

Foto: Ülari Järvoja