Sampo ja EMT premeerivad pronksimehi

Vahur Mäe, toimetaja   |   4. sept. 2007, 13:46

EMT ja Sampo Pank premeerivad sõudjaid medali puhul 250 000 krooniga

 

420

Eesti Sõudeliidu peasponsor Sampo Pank ja suursponsor EMT premeerivad maailmameistrivõistlustel Münchenis paarisaeru kahepaadis pronksmedali võitnud meeskonda koosseisus Jüri Jaanson – Tõnu Endrekson ja paatkonna treenerit Tatjana Jaansoni kokku 250 000 krooniga. Jaansoni ja Endrekson saavad kumbki preemiaks 100 000 krooni ja Tatjana Jaanson 50 000 krooni.

Jaanson ja Endrekson – Sampo panga ja EMT saadikud sõudemaailmas

“Meil on väga hea meel, et meie paatkond näitas Münchenis nii kõrget taset. Eesti sõudjad kuuluvad kindlalt maailma tippu ning loodame, et jõud ei rauge enne Pekingi Olümpiamänge,” ütles Sampo Panga juhatuse esimees Aivar Rehe. “Sõudjad tegid maailmameistrivõsitlustel suurepärase saavutuse,” ütles EMT juhatuse esimees Valdo Kalm. “Usume, et meie rahaline tunnustus võimaldab neil veelgi enam treeningutele pühenduda ja realiseerida oma plaanid Pekingi olümpial.”

Sampo Pank ja EMT-koostööpartnerid Pekingini

Sampo Pank ja EMT on Eesti Sõudeliidu suursponsorid kuni Pekingi olümpiamängudeni 2008. aastal ja toetavad meie sõudemeeskondi nii Eestis toimuvatel kui ka rahvusvahelistel võistlustel.