Sampo premeerib olümpiasangareid

Vahur Mäe, toimetaja   |   27. aug. 2008, 14:43

Eesti Sõudeliidu peasponsor Sampo Pank premeerib Pekingi olümpiamängudel paarisaeru kahepaadis hõbemedali võitnud meeskonda koosseisus Jüri Jaanson Tõnu Endrekson ja paatkonna treenerit Tatjana Jaansoni kokku 400 000 krooniga.

Jaanson ja Endrekson saavad kumbki preemiaks 150 000 krooni ja Tatjana Jaanson 100 000 krooni. „Meil on ääretult hea meel selle üle, et meie paatkond võitis Pekingis hõbemedali. See näitab väga selgelt, et Eesti sõudjad kuuluvad maailma tippu,“ sõnas Sampo Panga tegevjuht Aivar Rehe.

sampo_pank_logo

„Nii nagu finantsmaailmas, nii on ka spordis – seatakse eesmärgid ja tegutsetakse nende täitmise nimel. Alati on meeldiv toetada neid, kes pühendunult eesmärgi täitmise suunas liiguvad, mistahes valdkonnas. Tänase preemiaga tahame tunnustada ning tänada meie sportlasi, kes on näidanud, et pühendumus viib sihile.“ 19. juunil aastal 2006 allkirjastas Sampo Panga tegevjuht Aivar Rehe Kadriorus Luige tiigil Eesti Sõudeliidu ja Sampo Panga vahelise sponsorlepingu. Sampo Pank on toetanud sõudemeeskondi nii Eestis toimuvatel kui ka rahvusvahelistel võistlustel, kuid ennekõike on olnud eesmärgiks toetada Eesti sõudjate ettevalmistumisi Pekingi olümpiaks, et viia meie sõudjad medalivormi