Sisekaitseakadeemia annab teada

Eesti Sõudeliit   |   10. apr. 2018, 10:32

Sisekaitseakadeemia annab teada, et esimene võimalus teha ära sisseastumiseks vajalikke kehalisi katseid ning keeletesti on Tallinnas juba 25. aprillil ja Jõhvis 26. aprillil.

Järgmine võimalus eelkatseid sooritada on 26. mail ning viimasena vastuvõtukatsete käigus juuli alguses.

Palun edastage enda spordiala abiturientidele või keskharidusega edasiõppimisvõimalusi otsijaile info meie rakenduskõrgkooli erialade kohta.

SKA juhib eraldi tähelepanu sellele, et üle mitme aasta toimub seekord vastuvõtt ka päästeteenistuse kõrghariduse õppesse.

Eelkatsetel osalemine on hea võimalus saada osa asju kirja ning hiljem sisseastumisdokumentide esitamise järel ei ole vaja enam juba sooritatud katseid tegema minna. See võib olla abiks juhul, kui kandideerija on näiteks põhikatsete ajal välismaal, mida võib aktiivse võistlus- ja treeningtegevusega noortel ette tulla.

Ehkki kõigi erialade sisseastujaile ei ole kehaliste võimete kontrollteste, on kõigil võimalus kandideerida lisapunktidele tipptasemel spordisaavutuste eest.

Õppurite vahel jagatakse kuni 9 spordistipendiumit igal semestril ja toetatakse akadeemia esindamist üliõpilaste ning ametkondlikel võistlustel.

Kogu vajaliku info leiad SIIT