Sõudjate talvine tippsündmus ALFA 2005 tulekul

Vahur Mäe, toimetaja   |   8. jaan. 2005, 09:29

Traditsiooniliselt toimub jaanuari lõpus sõudesportlaste talvine tippüritus ALFA 2005.

Alfa_2005 

29. jaanuaril koguneb Tallinna Spordihalli kogu Eesti sõudeeliit, mitmed sõudmise maailmanimed ning hulgaliselt asjaarmastajaid, et startida mainekal rahvusvahelisel sisesõudmise võistlusel ALFA 2005.
Sel korral ootavad korraldajad võistlusele rohkem kui 500 osalejat. Meie Ateena Olümpiamängudel säravate tulemusteni jõudnud sportlaste (Jüri Jaanson, Tõnu Endrekson, Leonid Gulov, Andrei Jämsä, Andrei Shilin, Igor Kuzmin, Oleg Vinogradov) kõrval on lubanud võistlustulle astuda ka legendaarne ühepaadimees, Jüri Jaansoni kauaaegne konkurent, Vaclav Chalupa ning Kanada kaheksapaadi sõudjad Adam Kreek ja Kevin Light, kes mõlemad on kahekordsed maailmameistrid. Võistlusklassid on avatud kõigile soovijatele – osaleda saab nii firmade kui ka kõrgkoolide meeskondadega.

Startimas on hulgaliselt noorteklasside sportlasi nii Eestist kui väljaspoolt. Ateena Olümpiamängudel edukaimalt esinenud Eesti sportlasi on võimalik näha ning nende kõravl ergomeetrit sikutada ka Sinul, kui tuled 29.01.2005 Tallinna Spordihalli!

Kõik sõudeergomeetritest, kõik tulemustest ja võistlusele registreerumine: http://www.concept2.ee

Vaclav_Halupa
Vaclav Chalupa