8 | 9 | 10 | 11 | 12All day 12.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia PILDID Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | | | | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (yr.no) Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.05.2023 seisuga) Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Event Bulletin * Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 13All day 13.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia PILDID Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | | | | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (yr.no) Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.05.2023 seisuga) Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Event Bulletin * Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 14All day 14.04.2024-14.04.2024 Via dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, Itaalia PILDID Daily Results Summary (12.04) Daily Results Summary (13.04) Daily Results Summary (14.04) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | | | | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (yr.no) Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.05.2023 seisuga) Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Event Bulletin * Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
22 | 23 | 24 | 25All day 25.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 26All day 26.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 27All day 27.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 28All day 28.04.2024-28.04.2024 Szeged, Maty-éri evezőspálya út 5, 6710 Ungari World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|