M | Tu | W | Th | F | S | S |
---|
| | | | | 1All day 1.05.2021-2.05.2021 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia | TULEMUSED LIVE STREAM / TRACKER AJAKAVA INFO World Rowing‘u kodulehel ILM COVID-19 Response Plan * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (OM, MM, EM edasipääsusüsteem). World Rowing edasipääsusüsteem – MK Eraldistart (Time Trial) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: 1) Jüri-Mikk UDAM 2) Allar RAJA 3) Tõnu ENDREKSON 4) Kaspar TAIMSOO
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 7 paati; – 2 eelsõitu (H); 1-2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: 1) Mikhail KUSHTEYN 2) Johann POOLAK | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 14 paati; – 3 eelsõitu (H); 1-3->SA/B, 4…->R – 1 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4-6->FB – FC, FB, FA | Tulemused: | M2x: H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 2All day 2.05.2021-2.05.2021 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia | TULEMUSED LIVE STREAM / TRACKER AJAKAVA INFO World Rowing‘u kodulehel ILM COVID-19 Response Plan * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (OM, MM, EM edasipääsusüsteem). World Rowing edasipääsusüsteem – MK Eraldistart (Time Trial) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: 1) Jüri-Mikk UDAM 2) Allar RAJA 3) Tõnu ENDREKSON 4) Kaspar TAIMSOO
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 7 paati; – 2 eelsõitu (H); 1-2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: 1) Mikhail KUSHTEYN 2) Johann POOLAK | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 14 paati; – 3 eelsõitu (H); 1-3->SA/B, 4…->R – 1 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4-6->FB – FC, FB, FA | Tulemused: | M2x: H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8All day 8.05.2021-9.05.2021 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti Ülesandmised / Stardiprotokoll / Tulemused – OnLine Kõik muudatused ülesandmistes saata entry /ät/ soudeliit.ee LIIKLUSSKEEM stardialas AJAKAVA Laupäev 14:00 Esindajate koosolek, loosimine (NB! Igast klubist vaid 1 esindaja) 16:00 Meeste võistlus 18:00 Naiste võistlus Pühapäev 11:00 Meeste võistlus 13:00 Naiste võistlus Finiš Lodjakoja juures (vt Google Maps) ILM Emajõe KV juhend Oluline info: Olme ja paatide hoiuala: – Kõik klubid (va SAK Tartu ja EAK) kasutavad TÜ spordihoone riietusruume – Paatide hoiualad: — Ranna tee 3: SAK, EAK, Narva SK Energia, Pärnu SK Kalev — TÜ spordihióone: TÜASK, Pärnu SK, Tallinna SK, Viljandi SK – Treilerite ja autode parkimine TÜ spordihoone parklas Ülesandmisvorm Ülesandmise tähtaeg 05.05.2021 kell 23:59 Seoses sellega, et valitsus on pikendanud piiranguid kuni 25.aprillini, jäävad Emajõe karikavõistlused planeeritud kuupäevadel ära. Uueks toimumise ajaks on planeeritud 08-09. mai 2021. Võistkonnad hajutatakse SAK Tartu ja TÜ Spordihoone vahel. Täpsem teave avaldatakse hiljem.
| 9All day 9.05.2021-9.05.2021 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti Ülesandmised / Stardiprotokoll / Tulemused – OnLine Kõik muudatused ülesandmistes saata entry /ät/ soudeliit.ee LIIKLUSSKEEM stardialas AJAKAVA Laupäev 14:00 Esindajate koosolek, loosimine (NB! Igast klubist vaid 1 esindaja) 16:00 Meeste võistlus 18:00 Naiste võistlus Pühapäev 11:00 Meeste võistlus 13:00 Naiste võistlus Finiš Lodjakoja juures (vt Google Maps) ILM Emajõe KV juhend Oluline info: Olme ja paatide hoiuala: – Kõik klubid (va SAK Tartu ja EAK) kasutavad TÜ spordihoone riietusruume – Paatide hoiualad: — Ranna tee 3: SAK, EAK, Narva SK Energia, Pärnu SK Kalev — TÜ spordihióone: TÜASK, Pärnu SK, Tallinna SK, Viljandi SK – Treilerite ja autode parkimine TÜ spordihoone parklas Ülesandmisvorm Ülesandmise tähtaeg 05.05.2021 kell 23:59 Seoses sellega, et valitsus on pikendanud piiranguid kuni 25.aprillini, jäävad Emajõe karikavõistlused planeeritud kuupäevadel ära. Uueks toimumise ajaks on planeeritud 08-09. mai 2021. Võistkonnad hajutatakse SAK Tartu ja TÜ Spordihoone vahel. Täpsem teave avaldatakse hiljem.
|
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15All day 15.05.2021-17.05.2021 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | NB! E 17.05 finaalid toodud P 16.05 peale LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel AJAKAVA (15.05 –uus) Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: 1) Jüri-Mikk UDAM (Tallinna SK) 2) Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3) Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4) Kaspar TAIMSOO (Viljandi SK)
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: 1) Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2) Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis: 1) Elar LOOT (SAK Tartu) 2) Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 16All day 16.05.2021-17.05.2021 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | NB! E 17.05 finaalid toodud P 16.05 peale LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel AJAKAVA (15.05 –uus) Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: 1) Jüri-Mikk UDAM (Tallinna SK) 2) Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3) Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4) Kaspar TAIMSOO (Viljandi SK)
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: 1) Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2) Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis: 1) Elar LOOT (SAK Tartu) 2) Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
17All day 17.05.2021-17.05.2021 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | NB! E 17.05 finaalid toodud P 16.05 peale LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel AJAKAVA (15.05 –uus) Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: 1) Jüri-Mikk UDAM (Tallinna SK) 2) Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3) Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4) Kaspar TAIMSOO (Viljandi SK)
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: 1) Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2) Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis: 1) Elar LOOT (SAK Tartu) 2) Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 18 | 19 | 20 | 21All day 21.05.2021-23.05.2021 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 22All day 22.05.2021-23.05.2021 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 23All day 23.05.2021-23.05.2021 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29All day 29.05.2021 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti
| 30All day 30.05.2021 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti
|
31 | | | | | | |