M | Tu | W | Th | F | S | S |
---|
| | | | | 1All day 1.06.2024-2.06.2024 Podzamcze 1, Kruszwica, Poola TULEMUSED World Rowing – INFO AJAKAVA (22.05.2024 seisuga) Ilm (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary – Heats (01.06) Daily Results Summary – Reps (01.06) Daily Results Summary – Morning (02.06) Daily Results Summary – Finals (02.06) Podium JM1x (poiste ühepaat): | | 1.Daniil GULOV(Narva SK Energia) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 16 paati – 3 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 2 vahesõitu (R) 1…3->SAB, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6…->FB – A-, B-, C-finaal (FA, FB, FC) | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary | JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): | | 1.Marcus VIKS (Pärnu SK) 2.Tauno TAMM (SAK Tartu) 3.Nikolai KIRADI (Pärnu SK) 4.Robin HUNT (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H), 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R), 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country Bulletin Team Manager manual Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 2All day 2.06.2024-2.06.2024 Podzamcze 1, Kruszwica, Poola TULEMUSED World Rowing – INFO AJAKAVA (22.05.2024 seisuga) Ilm (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary – Heats (01.06) Daily Results Summary – Reps (01.06) Daily Results Summary – Morning (02.06) Daily Results Summary – Finals (02.06) Podium JM1x (poiste ühepaat): | | 1.Daniil GULOV(Narva SK Energia) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 16 paati – 3 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 2 vahesõitu (R) 1…3->SAB, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6…->FB – A-, B-, C-finaal (FA, FB, FC) | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary | JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): | | 1.Marcus VIKS (Pärnu SK) 2.Tauno TAMM (SAK Tartu) 3.Nikolai KIRADI (Pärnu SK) 4.Robin HUNT (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H), 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R), 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country Bulletin Team Manager manual Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8All day 8.06.2024 Sõudebaasi tee 21, 13517 Tallinn, Estonia
| 9All day 9.06.2024 Sõudebaasi tee 21, 13517 Tallinn, Estonia
|
10 | 11 16:00 -18:00 11.06.2024Europe/Tallinn Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn, Eesti 21.05.2024, nr 010 Lp Eesti Sõudeliidu liige LIIDUPÄEVA KUTSE Eesti Sõudeliidu juhatus kutsub oma 2024-05e koosoleku otsusega kokku 2024.a Liidupäeva. Toimumise aeg: 11. juuni 2024, kell 16:00 Toimumise koht: Tallinnas, hotellis Mercure Tallinn (end Hotell Ülemiste), Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn Päevakord: - 2023.a tegevusaruanne
- Revidendi kokkuvõtte
- 2023.a majandusaasta aruande kinnitamine
- 2024.a tegevuse põhisuunad ja eelarve kava
Materjalid publitseeritakse aadressil https://www.soudeliit.ee/organisatsioon/liidupaev/ Lugupidamisega Robert Väli Eesti Sõudeliidu peasekretär
| 12 | 13 | 14All day 14.06.2024-16.06.2024 60-101, 61-001 Poznań, Poola
| 15All day 15.06.2024-16.06.2024 60-101, 61-001 Poznań, Poola
| 16All day 16.06.2024-16.06.2024 60-101, 61-001 Poznań, Poola
|
17 | 18 | 19 | 20All day 20.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 21All day 21.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 22All day 22.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 23All day 23.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
|
24 | 25 | 26 | 27 | 28All day 28.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu
| 29All day 29.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu
| 30All day 30.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu
|