- 1212.Aprill.Friday
2024 MK 1.etapp
VareseVia dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, ItaaliaWorld Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD…
AJAKAVA (11.04.2024 seisuga)
Asetus
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Team Manager ManualMUDELAJAD
PILDIDJärgmised stardid (kohalik aeg):
eesti aeg = +1hDaily Results Summary (12.04)
Daily Results Summary (13.04)
Daily Results Summary (14.04)LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev)
2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK)Kvalifikatsioonisüsteem: – 12 paati
– 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R
– 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB
– FB, FATulemused: EST H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary M1x (meeste ühepaat): 1. Elar LOOT (SAK Tartu)
katkestas peale 1/4-finaaliKvalifikatsionisüsteem: – 28 paati
– 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE
– 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– FE, FD, FC, FB, FATulemused: EST H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)*
Vaata ka:
World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGIDTerminid: H Heat Eelsõit R Repechage Vahesõit Q Quarterfinal Veerandfinaal SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks jne FA Final A A-finaal (kohad 1-6) FB Final B B-finaal (kohad 7-12) FC Final C C-finaal (kohad 13-18) jne TT Time Trial Eraldistart ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) - 1313.Aprill.Saturday
2024 MK 1.etapp
VareseVia dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, ItaaliaWorld Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD…
AJAKAVA (11.04.2024 seisuga)
Asetus
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Team Manager ManualMUDELAJAD
PILDIDJärgmised stardid (kohalik aeg):
eesti aeg = +1hDaily Results Summary (12.04)
Daily Results Summary (13.04)
Daily Results Summary (14.04)LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev)
2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK)Kvalifikatsioonisüsteem: – 12 paati
– 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R
– 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB
– FB, FATulemused: EST H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary M1x (meeste ühepaat): 1. Elar LOOT (SAK Tartu)
katkestas peale 1/4-finaaliKvalifikatsionisüsteem: – 28 paati
– 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE
– 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– FE, FD, FC, FB, FATulemused: EST H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)*
Vaata ka:
World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGIDTerminid: H Heat Eelsõit R Repechage Vahesõit Q Quarterfinal Veerandfinaal SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks jne FA Final A A-finaal (kohad 1-6) FB Final B B-finaal (kohad 7-12) FC Final C C-finaal (kohad 13-18) jne TT Time Trial Eraldistart ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) - 1414.Aprill.Sunday
2024 MK 1.etapp
VareseVia dei Canottieri, 21, 21100 Varese VA, ItaaliaWorld Rowing – INFO / LIVE / VIDEOD…
AJAKAVA (11.04.2024 seisuga)
Asetus
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Team Manager ManualMUDELAJAD
PILDIDJärgmised stardid (kohalik aeg):
eesti aeg = +1hDaily Results Summary (12.04)
Daily Results Summary (13.04)
Daily Results Summary (14.04)LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): 1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev)
2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK)Kvalifikatsioonisüsteem: – 12 paati
– 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R
– 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB
– FB, FATulemused: EST H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary M1x (meeste ühepaat): 1. Elar LOOT (SAK Tartu)
katkestas peale 1/4-finaaliKvalifikatsionisüsteem: – 28 paati
– 6 eelsõitu (H) 1…4->Q; 5…->Q või FE
– 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– FE, FD, FC, FB, FATulemused: EST H1, H2, H3, H4, H5, H6, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)*
Vaata ka:
World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGIDTerminid: H Heat Eelsõit R Repechage Vahesõit Q Quarterfinal Veerandfinaal SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks jne FA Final A A-finaal (kohad 1-6) FB Final B B-finaal (kohad 7-12) FC Final C C-finaal (kohad 13-18) jne TT Time Trial Eraldistart ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) - 1515.Aprill.MondaySündmusi pole
Varasemad aastad: | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |