Seoses COVID-19 viiruse pandeemiaga on võistlused edasi lükatud 26.-27.septembrile 2020.
STARDIPROTOKOLLID & TULEMUSED LIVE STREAM Info FISA Kodulehel AJAKAVA (25.09 seisuga) * Paadiklasside tähised Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST ILM | |
Järgmised stardid (eesti aeg): | |
JW1x (neidude ühepaat): | |
Eesti koondis: DIMITRIJEV, Helene (Viljandi SK) | |
Edasipääsusüsteem: | – 14 paati – 3 eelsõitu – 1 vahesõitu – 2 AB-poolfinaali – C-finaal – B-finaal – A-finaal |
JM1x (noormeeste ühepaat): | |
Eesti koondis: HOLOSTÕHH, Artjom (Tallinna SK) | |
Edasipääsusüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA) |
JM2x (noormeeste paarisaeruline kahepaat): | |
Eesti koondis: NETŠAJEV, Mihhail (Narva spordikool Energia) GONCHAROV, Ignat (Narva spordikool Energia) | |
Edasipääsusüsteem: | – 18 paati – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA) |
JM4x (noormeeste paarisaeruline neljapaat): | |
Eesti koondis: ORGSE, Karl Kristofer (Tallinna SK) TIMMUSK, Uku Siim (Tallinna SK) LEHEMETS, Hannes (SAK Tartu) KLEIN, Jaan Sander (Tallinna SK) | |
Edasipääsusüsteem: | – 17 paati – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA) |
JM8+ (noormeeste kaheksapaat): | |
TAMM, Taavi (SAK Tartu) UIBO, Markus (SAK Tartu) ORAS, Rainer (Viljandi SK) RAUBA, Arved (Viljandi SK) KIRADI, Mark (Pärnu SK) MUISTE, Leo (Viljandi SK) TAMMJÄRV, Raiko Taave (Pärnu SK) JÕESAAR, Rasmus (Pärnu SK) r.MERIMAA, Jako Martin (Pärnu SK) | |
Edasipääsusüsteem: | – 7 paati – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2-4->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5->ELM – A-finaal (FA) |
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |