E | T | K | N | R | L | P |
---|
| | | | | 1All day 1.06.2024-2.06.2024 Podzamcze 1, Kruszwica, Poola TULEMUSED World Rowing – INFO AJAKAVA (22.05.2024 seisuga) Ilm (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary – Heats (01.06) Daily Results Summary – Reps (01.06) Daily Results Summary – Morning (02.06) Daily Results Summary – Finals (02.06) Podium JM1x (poiste ühepaat): | | 1.Daniil GULOV(Narva SK Energia) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 16 paati – 3 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 2 vahesõitu (R) 1…3->SAB, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6…->FB – A-, B-, C-finaal (FA, FB, FC) | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary | JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): | | 1.Marcus VIKS (Pärnu SK) 2.Tauno TAMM (SAK Tartu) 3.Nikolai KIRADI (Pärnu SK) 4.Robin HUNT (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H), 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R), 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country Bulletin Team Manager manual Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 2All day 2.06.2024-2.06.2024 Podzamcze 1, Kruszwica, Poola TULEMUSED World Rowing – INFO AJAKAVA (22.05.2024 seisuga) Ilm (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary – Heats (01.06) Daily Results Summary – Reps (01.06) Daily Results Summary – Morning (02.06) Daily Results Summary – Finals (02.06) Podium JM1x (poiste ühepaat): | | 1.Daniil GULOV(Narva SK Energia) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 16 paati – 3 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 2 vahesõitu (R) 1…3->SAB, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6…->FB – A-, B-, C-finaal (FA, FB, FC) | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary | JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): | | 1.Marcus VIKS (Pärnu SK) 2.Tauno TAMM (SAK Tartu) 3.Nikolai KIRADI (Pärnu SK) 4.Robin HUNT (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H), 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R), 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country Bulletin Team Manager manual Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8All day 8.06.2024 Sõudebaasi tee 21, 13517 Tallinn, Estonia
| 9All day 9.06.2024 Sõudebaasi tee 21, 13517 Tallinn, Estonia
|
10 | 11 16:00 -18:00 11.06.2024Europe/Tallinn Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn, Eesti 21.05.2024, nr 010 Lp Eesti Sõudeliidu liige LIIDUPÄEVA KUTSE Eesti Sõudeliidu juhatus kutsub oma 2024-05e koosoleku otsusega kokku 2024.a Liidupäeva. Toimumise aeg: 11. juuni 2024, kell 16:00 Toimumise koht: Tallinnas, hotellis Mercure Tallinn (end Hotell Ülemiste), Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn Päevakord: - 2023.a tegevusaruanne
- Revidendi kokkuvõtte
- 2023.a majandusaasta aruande kinnitamine
- 2024.a tegevuse põhisuunad ja eelarve kava
Materjalid publitseeritakse aadressil https://www.soudeliit.ee/organisatsioon/liidupaev/ Lugupidamisega Robert Väli Eesti Sõudeliidu peasekretär Liidupäeva dokumendid on leitavad SIIN
| 12 | 13 | 14All day 14.06.2024-16.06.2024 60-101, 61-001 Poznań, Poola World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Team Manager Manual Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (24.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | | | Tulemused: | | | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | | | Tulemused: | |
Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 15All day 15.06.2024-16.06.2024 60-101, 61-001 Poznań, Poola World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Team Manager Manual Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (24.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | | | Tulemused: | | | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | | | Tulemused: | |
Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 16All day 16.06.2024-16.06.2024 60-101, 61-001 Poznań, Poola World Rowing – INFO / LIVE Pildid AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Team Manager Manual Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (24.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | | | Tulemused: | | | | | Kvalifikatsioonisüsteem:
| | | | Tulemused: | |
Vaata ka: World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
17 | 18 | 19 | 20All day 20.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 21All day 21.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 22All day 22.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 23All day 23.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
|
24 | 25 | 26 | 27 | 28All day 28.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu
| 29All day 29.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu
| 30All day 30.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu
|