1 | 2 | 3 | 4 | 5All day 5.05.2023-7.05.2023 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia PILDID Daily Results Summary (05.05) Daily Results Summary (06.05) Daily Results Summary (07.05) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (yr.no) Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.05.2023 seisuga) Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Event Bulletin * Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 6All day 6.05.2023-7.05.2023 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia PILDID Daily Results Summary (05.05) Daily Results Summary (06.05) Daily Results Summary (07.05) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (yr.no) Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.05.2023 seisuga) Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Event Bulletin * Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 7All day 7.05.2023-7.05.2023 Aleja Matije Ljubeka 1, 10000, Zagreb, Horvaatia PILDID Daily Results Summary (05.05) Daily Results Summary (06.05) Daily Results Summary (07.05) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) 1->FA, 2…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->FA, 3…->FB – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (yr.no) Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.05.2023 seisuga) Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Event Bulletin * Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20All day 20.05.2023-21.05.2023 580 Rte de la Base Nautique, 19600 Lissac-sur-Couze, Prantsusmaa World Rowing – INFO Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
TULEMUSED Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) JW1x (tütarlaste ühepaat): | | 1. Gerli ENDREKSON (Viljandi SK) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | JM4x (poeglaste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Anton KAŠURNIKOV (Narva SK Energia) 2. Kristho KALDMAA (SAK Tartu) 3. Aleksander JALAKAS (TÜASK) 4. Robin HUNT (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com) Bulletin Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country AJAKAVA (10.05 seisuga) Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 21All day 21.05.2023-21.05.2023 580 Rte de la Base Nautique, 19600 Lissac-sur-Couze, Prantsusmaa World Rowing – INFO Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
TULEMUSED Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) JW1x (tütarlaste ühepaat): | | 1. Gerli ENDREKSON (Viljandi SK) | Kvalifikatsionisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | JM4x (poeglaste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Anton KAŠURNIKOV (Narva SK Energia) 2. Kristho KALDMAA (SAK Tartu) 3. Aleksander JALAKAS (TÜASK) 4. Robin HUNT (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 12 paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
ILM (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com) Bulletin Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country AJAKAVA (10.05 seisuga) Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
22 | 23 | 24 | 25All day 25.05.2023-28.05.2023 Župančičeva cesta 9, 4260 Bled, Sloveenia World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 26All day 26.05.2023-28.05.2023 Župančičeva cesta 9, 4260 Bled, Sloveenia World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 27All day 27.05.2023-28.05.2023 Župančičeva cesta 9, 4260 Bled, Sloveenia World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 28All day 28.05.2023-28.05.2023 Župančičeva cesta 9, 4260 Bled, Sloveenia World Rowing – INFO / LIVE Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (28.05) Daily Results Summary (25.05) Daily Results Summary (26.05) Daily Results Summary (27.05) Daily Results Summary (28.05) AJAKAVA (24.05 seisuga) M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 19 paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | 1. Ander KOPPEL(Pärnu SK Kalev) 2. Elar LOOT (SAK Tartu) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – 17 paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual ILM Tuul (Windfinder.com) Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|