- 0101.Veebruar.Saturday
Kangitest 240
Kangitestid toimuvad klubides.
Kangitest on koondiste kandidaatidele kohustuslik kuid kangitesti tulemused punktiarvestusse ei lähe.
- 0808.Veebruar.Saturday
2020 MM sisesõudmises
Pierre de Coubertin stadium82 Avenue Georges Lafont, 75016 Paris, PrantsusmaaPildid – Detlev Seyb (FISA fotograaf)
WRIC 2020 kodulehe galerii
Pildid – Worldrowing.com
Pildid – Sõudeliidu galeriiTULEMUSED (by Event)
TULEMUSED (by country – EST)500m
M60 – Ants Einsalu
M50 – Mihkel Klementsov,
M30 – Indrek Vait,
M – Rainar Piik
JM – Leo Muiste, Rainer Oras
W40 – Tiina Kapten,
Wu23 – Liisu Mitt,
JW – Kadri Vilbaste, Liisa-Marie Lääne2000m
M60 – Ants Einsalu,
M55 – Mihkel Klementsov,
M30 – Indrek Vait,
M – Rainar Piik,
JM – Leo Muiste, Rainer Oras
W40 – Tiina Kapten, Wu23 – Liisu Mitt,
JW – Kadri Vilbaste, Liisa-Marie Lääne - 0909.Veebruar.Sunday
2020 MM sisesõudmises
Pierre de Coubertin stadium82 Avenue Georges Lafont, 75016 Paris, PrantsusmaaPildid – Detlev Seyb (FISA fotograaf)
WRIC 2020 kodulehe galerii
Pildid – Worldrowing.com
Pildid – Sõudeliidu galeriiTULEMUSED (by Event)
TULEMUSED (by country – EST)500m
M60 – Ants Einsalu
M50 – Mihkel Klementsov,
M30 – Indrek Vait,
M – Rainar Piik
JM – Leo Muiste, Rainer Oras
W40 – Tiina Kapten,
Wu23 – Liisu Mitt,
JW – Kadri Vilbaste, Liisa-Marie Lääne2000m
M60 – Ants Einsalu,
M55 – Mihkel Klementsov,
M30 – Indrek Vait,
M – Rainar Piik,
JM – Leo Muiste, Rainer Oras
W40 – Tiina Kapten, Wu23 – Liisu Mitt,
JW – Kadri Vilbaste, Liisa-Marie Lääne - 1515.Veebruar.Saturday
Testjooks 3000m
Europe/TallinnTartu Ülikooli SpordihooneTartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, EestiTULEMUSED – OnLine
Eesmärk: U23 ja U19 koondiste valiksüsteemi osavõistlus
Osavõtjad: Starti pääseb punktitabeli alusel mõlemast vanusegrupist 8 noormeest ja 8 neidu. Spordikomisjon võib taotluse alusel lisada 2-3 sportlast igasse vanusegruppi.
KOHT: Tartu Ülikooli Spordihoone
AEG: 15.02 .2020.a kell 11.30AJAKAVA:
11:30 Sissepääs soojenduseks
12:10 Start väljaspool arvestust võistlejatele
12.30 U19 tüdrukud
12:50 U19 poisid
13:10 U23 naised
13:30 U23 mehedVõistluste kohtunikud: Priit Purge, Matti Killing
Varasemad aastad: | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |